Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 7

Napsala | 02.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Kalcit

Kalcit je klencový minerál, který funguje jako zesilovač a také čistič energie. Položte jej někam v místnosti a on postupně odstraní veškerou negativní energii, která se v místnosti může nahromadit. Bystří mysly, posílí paměť, ale je skvělý také při onemocnění kloubů, reguluje činnosti srdce, reguluje krevní tlak, pomáhá při léčbě štítné žlázy, sráží horečku, posiluje nehty a zubní sklovinu.

Tyrkys

V překladu znamená turecký kámen, jehož barva je modrá, zelenošedá až šedá. Umí pomoci k utřídění a vyjádření vlastních myšlenek, posiluje intuici a celkovou vyrovnanost. Kromě jiného pomáhá léčit také problémy dýchacích cest, záněty dýchacích cest, nespavost, podporuje funkci jater, chrání před nemocemi očí a podobně.

Tygří oko

Tygří oko dostalo název podle vzhledu kamene, jde o žlutou variantu křemene s prorostlými vlákny azbestu se zlatohnědými žilkami. Umí podpořit v lidech odvahu, stabilizuje psychickou pohodu, podporuje rozhodnost a koncentraci. Působí na klouby a celkově pohybový aparát, podporuje činnost jater, mírní astma, posiluje zdraví očí, ničí viry a bakterie.

Přečíst  Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 8
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..