Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 2

Napsala | 29.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Jantar

Jde o lehkou a křehkou látku, která se využívá pro mnoho léčebných věcí. Může pomoci například při angíně, při problémech se štítnou žlázou, žaludkem, ledvinami, močovým měchýřem. Umí pomoci při bolestech ucha, při bolesti zubů, na hlasivky, na horečku a mnoho dalších problémů.

Křišťál

Bezbarvá odrůda křemene, která je velmi silná při meditaci, harmonii i při léčbě mnoha nemocí a problémů. Má pozitivní vliv na žlučník, žaludek, vyrážky, vředy. Umí pomoci při teplotě, na problémy se štítnou žlázou, průjem, popáleniny, ekzémy a podobně.

Lapis lazuli

Lapis lazuli je v překladu modrý kámen. Jde o léčebný a drahý kámen, který byl známý už ve středověku a ceněný pro svou krásně modrou barvu. Umí pomoci při snížení horečky, při migréně, pomáhá posílit imunitu, pomáhá při detoxikaci, umí odstranit stres, deprese. Pomáhá posilovat zrak, snižuje vysoký krevní tlak, má vliv na štítnou žlázu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..