Nejen duchovnem je člověk živ, bohužel…

Napsala | 03.02.2011

Možná vám následující téma přijde trošku nepatřičné na těchto stránkách, ale jak napovídá nadpis. Žijeme v době materiální, kdy na úkor duchovních a lidských hodnot se tlačí materiální svět a nutnost zajištění potřeb svých a své rodiny.

Někde musíme bydlet, jíst a nakonec i ten internet, díky němuž otevřeme tyto stránky je nutno zaplatit. Já sama jsem člověk silně citově i duchovně založený a přitom – ale myslím že se to nevylučuje mě živí už hodně let práce ve financích. Jako ředitelka pobočky stavební spořitelny se denně setkávám se spoustou lidiček s různými problémy, ale i s přáním a potřebami. Mým zaměřením je pomoci najít cestu k jejich vyřešení a doufám, že se nám to společně daří. Jak říkávala moje babička, pomoc hledej v prvé řadě na konci své ruky… ale když ono to v některých oblastech prostě někdy nejde.

Když se mi klienti omlouvají, že určitým věcem nerozumí, říkám jim a proč byste měli? Vy pečete rohlíky, učíte moje děti a není vaší povinností vědět, jak funguje princip zajištění na stáří, jak zaúvěrovat nový byt. Od toho jsem tu pro vás já.

Dnešní doba je příliš uspěchaná. Roky ubíhají a většina naší populace se naučila žít ze dne na den. Ale už nějakou dobu jsme neustále doslova zasypáváni informacemi a strašáky, jak se o nás stát nepostará a co všechno nám vezme. Nyní nastává čas se začít starat sami. Není to už jen taková formulka, je to tvrdá realita. Mladším ročníkům se zdá předčasné řešit třeba ve třiceti kde vezmu na důchod, ale když jsou k dispozici jen minimální úložky, je potřeba dlouhý čas na vytvoření alespoň nějaké rezervy.

Zvu vás všechny kdo potřebujete do své útulné a ve stylu Feng Shui zařízené kanceláře, nebo věci probereme i na dálku. Můžeme probrat penzijní zajištění, stavebko, úvěry na bydlení a vyřešení již dříve profinancovaných peněz. Nebo sedněte k emailu rs.poruba@seznam.cz a napište mi, není problém řešit věci i na dálku. Ta naše zemička zas není tak veliká.

Pro návštěvníky těchto stránek chci být samozřejmě „světová“ a proto podle dnes jednoznačně upřednostňovaného vzoru budou taky „akce“ a „slevy“, jen tentokrát bez letáků a časového omezení.

Mějte se hezky a když bude potřeba, tak třeba se časem potkáme….

Vaše Lenka M., ten kdo myslí na vaši budoucnost a stáří.
rs.poruba@seznam.cz

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.