Najděte svůj osud – pár tipů, jak na to!

Napsala | 28.09.2018

Život je občas pěkně složitý a zvláštní, také to znáte? Přemýšlíte někdy nad tím, že někde určitě máte napsán svůj osud. A popravdě, žijete ho? Jste v životě na správném místě? Nemělo by se v něm něco radikálního změnit? Něco někam posunout? Možná je to jen ve vaší práci, v tom, vedle koho se ráno probouzíte.

Jak to poznat?

Jestliže ráno vstanete plni optimismu, nadšení a jdete do práce, která vás baví a je pro vás kreativním místem, pak je to pravděpodobně v naprostém pořádku. Jestliže se probouzíte naštvaní, vzteklí a nepříjemní, pak to asi nebude to pravé ořechové a bude to chtít změnu. Jak na to?

Zpátky do dětství

Zamyslete se, co se vám líbilo v dětství? Co jste rádi dělali? Lidé, kteří si jdou rádi za svým, se drží obvykle svých snů již odmalička a dělají to, co chtějí. Rodiče mají tendenci a často v dobré víře, dětem linkovat život. Ti, kteří si stáli za svým, měli v podstatě vyhráno. Neznamená to však, že nemůžete svůj osud změnit. Na změnu není nikdy pozdě, co vás baví? Pracujte na tom, aby se to stalo vaším životním posláním.

Myslete na svůj perfektní den

Ano, většinou v něm nebude žádná práce, jednoduše se budete bavit, možná nakupovat, válet se, sledovat oblíbené filmy, jet na koncert oblíbeného hudebníka a podobně. Fantazie vám jede na první obrátky. Následně si sepište, klidně na papír, věci, které potřebujete k životu stejně jako vzduch, co nepotřebujete úplně nutně, ale i tak to chcete dělat a také věci, bez kterých se obejdete. Možná vás to překvapí, to roztřídění.

Teď máte několik indicií, jak asi by měl váš život vypadat, nemusí to být jen nějaké ty povinnosti, nutnost zajistit finance pro přežití. Samozřejmě je práce důležitá, to určitě, ale zamyslete se, nebylo by lepší pracovat někde, kde vás to baví víc?

Přečíst  Trombóza a horké letní dny
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..