Magie uzlů – funguje to?

Napsala | 04.12.2018

Neříká vám nic magie uzlů? Říkáte si, zda to skutečně funguje nebo je to jen věc, kterou lidé používají jako poslední záchranu? Ať už tomu věříte nebo nevěříte, můžete magii uzlů vyzkoušet. Takováto magie vám může pomoci dostat do života lásku. Proč se vám neustále vyhýbá? Chcete jí také prožívat a zažívat? A je jedno, kdy to je. Láska přeci kvete v každém věku – v každém ročním období – v každé životní situaci!

Kouzlo přivolávající lásku

Tento rituál nebo chcete-li kouzlo je nutno provádět s provazem. Je dobré mít provaz devět stop dlouhý. Jestliže si chcete do života přivolat lásku, pak by měl být onen provaz červený. Nejlepší je, aby byl z přírodních materiálů, skvělá je hedvábná šňůra. K celému rituálu nebo kouzlu je potřeba přistupovat zodpovědně, vyberte si klidnější místnost, kde vás nebude nic rušit. Vše provádějte okolo úplňku nebo rovnou během něj. Jak na to?

Připravte si koupel

Ano, během této doby si připravte koupel. Do ní si nalijte trochu růžového oleje. To vám pomůže krásně relaxovat, odpočinout si a celkově se uvolnit. Po koupeli si oblékněte šaty. Měly by být ideálně z přírodních materiálů, pokud budou červené, bude to opravdu správná volba. Kouzlo provádějte až ve chvíli, kdy budete koncentrovaní, nebude vás nic okolo rušit, nebudete přemýšlet nad tím, co nakoupit a podobně.

Začínáme!

Na jednom konci udělejte uzel, představte si osobu, po které toužíte a řekněte – Prvním uzlem kouzlo začíná. Druhý uzel se dělá na opačné straně provazu se slovy – Druhý uzel kouzlo uskutečňuje. Třetí uzel udělejte uprostřed se slovy – Třetí uzel vše potvrdí.

Přečíst  Kdo jsem?

Následně pokračujte dál a využívejte tyto věty – Čtvrtý uzel Sílu shromáždí. Pátým uzlem kouzlo ožívá. Šestým uzlem kouzlo upevním. Sedmým uzlem kouzlo zpečetím. Osmý uzel váže Osud. Devátý uzel mi dá, co je mé. Když toto všechno pronášíte, vybavujte si váš cíl, soustřeďte se plně na svá přání.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..