Magie a hudba

Napsala | 15.11.2013
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Hudební nástroj]Možná se budete divit, ale magie a hudba jsou spolu poměrně hodně a pevně spjaty. Muziku vnímáme každý den všude okolo nás. Ať už ji posloucháme při cestě do/z práce, nebo ji slyšíme v nákupních centrech – hudba je tedy všude okolo nás a provází nás na každém našem kroku.

Možná se budete divit, ale určitý druh muziky dokáže stimulovat naše mozkové buňky a nervové zakončení a tím pádem na nás působí až omamnými způsoby. Různé stupně melodie se dokážou navázat na mozkové receptory a doslova je přeprogramovat na úplně něco jiného. Na něco jiného, co nám zkreslí vnímání okolního světa a dovede nás to lnoucími se tóny dostat na jinou úroveň myšlení, vnímání a také přemýšlení.

V těchto stavech se člověk může ocitnout až například na celých dvacet minut, což už je poměrně dlouhá doba na to, aby si člověk dokonale odpočinul, dostal svoje tělo do transu a také se od všeho okolního naprosto odprosil.

Magie a hudba jsou tedy dvě věci, které když se za určitých okolností dají dohromady, mohou se dít poměrně velké věci, které si ani neumíme živě představit. Určitá muzika na nás tedy může působit až omamnými způsoby. Vtipné je to, že na každého působí jiný druh muziky – na někoho tedy působí stimulovaně house, na jiného rock a na dalšího třeba rap.

Pokud se tedy chcete dostat do dokonalého transu, vytipujte si přesně tu muziku, která na vás působí magicky a ovlivňuje naši mysl a mozkové vnímání. Co se týče toho, jak často na sebe tuto muziku necháme působit – nemělo by to být příliš často a krátce po sobě.

Přečíst  Jin Shin Jyutsu: Samoléčebná japonská metoda

S muzikou mimo realitu

V podstatě se muzikou člověk může dostat do jiného světa, jiného mozkového vnímání a také si nechtěně trochu ublížit. Proto doporučujeme si tuto v uvozovkách omamnou muziku nevychutnávat příliš často a hlavně příliš dlouho.

V tom případě se můžeme například jednou do týdne dostat do úplně jiného světa, který je do detailu úplně jiný, než ten náš svět. Co se týče vnímání tohoto světa, při této extázi si člověk pamatuje pouze střípky, které se následně snaží pospojovat a vytvořit z jich jeden celek.

Člověk si tedy musí dávat pozor na to, jakou muziku ah hlavně jak často ji poslouchá a dostává se díky ni do transu, který jsme si detailně popsali v odstavcích výše.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..