Léčivé kameny proti nemocem těla

Napsala | 04.10.2013

Léčivé kameny]Již naši předkové využívali léčivé kameny a jejich sílu pro fyzické, ale i psychické problémy. Jejich léčivé účinky mohou pomoci v mnoha oblastech života, ale to pouze v tom případě, že se léčivé kameny naučíte správně používat. Pokud chceme, aby léčivé kameny měli ten správný účinek, musíme vybrat ty pravé, ale také o ně správně pečovat.

Kameny včera a dnes

Dnešní doba je rychlá, každý člověk se neustále za něčím žene a snaží se něčeho dosáhnout – ale na druhou stranu nedbá o sebe a svoje zdraví. Jednou z možností jak se spojit s přírodou je právě skrze kameny, především skrze kameny ušlechtilé. Již v dávných dobách naši předkové využívali obrovskou sílu z kamenů a jejich nositelů. Drahé kameny mohou ovlivnit ty nejrůznější psychické a fyzické pochody v našem těle. Navíc zasazený ve šperku plní funkci okrasnou a estetickou. Již ve starověku se z drahých kamenů vyráběly amulety a talismany, které lidé nosili na těle, či měli umístěny v domácnosti, byly i součástí lektvarů, magických rituálů, meditací a podobně.

Jak vybrat ten nejlepší kámen pro vás?

Pokud chceme vybrat právě ten nejlepší kámen pro naše použití, možností je hned několik. Zvolit ten správný kámen můžete vybrat dne slunečního horoskopu, kde je každému znamení přiřazen nějaký drahý kámen, tak aby pozitivně působil na naše psychické, ale i fyzické stránky a navíc i na náš zdravotní stav.

Další možností, jak si vybrat nějaký léčivý kámen je daný problém nebo nemoc. Pokud tedy chceme kameny využívat k léčení, berte v úvahu jeho celkovou barevnost.

Pokud nemáte k dispozici právě ten nejlepší kámen, který má odpovídající barvu, použijte buď křišťál nebo růženín. Ve většině případů je nejlepším vodítkem právě vaše intuice a vaše osobní pocity. Na každého jedince působí drahý kámen úplně jinak.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.