Léčivá ovčí vlna

Napsala | 06.05.2009
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ovce]Přírodní ovčí vlna, je tou nejhojivější náplastí na naše bolístky. Obsahuje velké množství LANOLINU, který je pro naše tělo i kosti blahodárný. Ovčí vlna má schopnost přijímat vlhkost našeho těla. Její dobrá propustnost umožňuje předat absorbovanou vlhkost mimo prostor lůžka, aniž by ztratila hřejivost, která působí blahodárně na klouby, cévy i svaly.
Obsah lanolinu (cca 0,1%) ve vlně zvyšuje její elastičnost. Snižuje křehkost a lámavost a tím snižuje i prašnost. Menší prašností, hořkostí lanolinu, odváděním vlhkosti z lůžkovin je vlna méně vhodná pro život roztočů, kteří jsou svými exkrementy a odumřelými těly původci různých alergií. Vlněná náplň výrobků působí dobře nejen na páteř, ale i na unavené krční svaly. Lehkost, hřejivost a jemnost prošívaných přikrývek působí i na naši psychiku tak, že krásně usnete i bez počítání oveček.

V současné době je na našem trhu velké množství přikrývek plněných stříží umělou a dutými vlákny. Domnívám se, že spaní pod přikrývkami, které jsou plněny ovčí vlnou, je příjemnější a zdravější. Léčivé účinky vlny jsou velké, ale důležité je, že jsem na vlastní tělo zkusila její sílu. Vlna podněcuje proces samoléčby těla, na trhu najdeme mnohé firmy, které nás překvapí velkou kvalitou a dobrou cenou. Doporučuji při bolestech zad, šíje, páteře, kolenou, kyčlí, svalů, vhodné pro sportovce, miminka, seniory a lidé co mají problémy, bolesti a špatně spí.

Já sama používám výrobky z Agra Beskyd. Přesvědčily mě svou kvalitou a výhodnou cenou.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Ruská astrologie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..