Láska – zůstanete spolu? Pár faktů vám pomůže zorientovat se! 3

Napsala | 22.03.2019

Láska. O ní se toho řeklo už mnoho, lidé jí často řeší. Je to základ mnoha životů lidí, často přináší utrpení, ale často také prožíváte velkou spoustu pozitivních emocí, díky ní. Vztahy jako takové jsou poměrně komplikované, ne vždycky je vše sluncem zalité. Když se do někoho zamilujete a začnete vztah, určitě vás alespoň jednou napadne, jak to bude dál. Budete spolu celý život? Je to ten pravý? Vydrží vám vztah tak krásný pořád?

Spokojený vztah je základ

Co dělá šťastný pár šťastným párem? Jak to s partnerskými vztahy vlastně je? Existuje nějaký recept a rada? Co zajišťuje, že to klape? Známe pár věcí, které by vám v určitém ohledu mohli pomoci. Přinášíme několik tipů a rad, které by mohli zafungovat a mohli by pomoci udržet si dlouhodobý a spokojený partnerský vztah.

Čas na vlastní koníčky

Když vztah začíná, chcete přirozeně trávit co možná nejvíc času vedle sebe. Být s partnerem pořád se vám však za nějakou dobu může zajíst a vy najednou moc nebudete vědět, co si počít. Odborníci prováděli výzkum a ukázalo se, že jeden z důvodů rozvodu bylo, že partneři spolu trávili velké množství času. Dopřejte si čas na seberealizaci, na vlastní končíky, vlastní myšlenky. Trávit čas od sebe na pár hodin nebo na víkend není od věci.

Zamyslete se nad IQ

Univerzita v Saint-Louis a její experti poukázaly na to, že nevěra může být přímo úměrná s IQ. Čím vyšší je IQ u mužů, tím nižší pravděpodobnost, že budou svou partnerku či manželku podvádět. Chytřejší muži totiž mohou ocenit zejména monogamii, ve vztahu, a to i tom sexuálním, mají jen jednu partnerku, se kterou jsou spokojeni a váží si toho.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 18.07.2016 do 25.07.2016
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..