Láska – zůstanete spolu? Pár faktů vám pomůže zorientovat se! 2

Napsala | 18.03.2019

Láska. O ní se toho řeklo už mnoho, lidé jí často řeší. Je to základ mnoha životů lidí, často přináší utrpení, ale často také prožíváte velkou spoustu pozitivních emocí, díky ní. Vztahy jako takové jsou poměrně komplikované, ne vždycky je vše sluncem zalité. Když se do někoho zamilujete a začnete vztah, určitě vás alespoň jednou napadne, jak to bude dál. Budete spolu celý život? Je to ten pravý? Vydrží vám vztah tak krásný pořád?

Spokojený vztah je základ

Co dělá šťastný pár šťastným párem? Jak to s partnerskými vztahy vlastně je? Existuje nějaký recept a rada? Co zajišťuje, že to klape? Známe pár věcí, které by vám v určitém ohledu mohli pomoci. Přinášíme několik tipů a rad, které by mohli zafungovat a mohli by pomoci udržet si dlouhodobý a spokojený partnerský vztah.

Sledování romantických filmů

Muži si asi klepou na čelo, jak může sledování romantických komedií a filmů pomoci ve vztahu nebo jej dokonce udržet! Nicméně studie poukazují na fakt, že sledují-li spolu manželé romantické filmy, mohou o nich následně diskutovat a rozebírat je. Mohou se na vše podívat z té druhé strany, tedy ženy uvidí mužský pohled, muži zase ten pánský. Vzájemně se mohou lépe pochopit.

Fotografie partnera úplně všude

Ne nadarmo jsou fotografie velkým pomocníkem. Vzpomenete si na své blízké, můžete díky šťastně rozesmátým tvářím zapomenout na hádku, nepříjemné problémy a podobně. tapeta na PC, fotky na ploše mobilu, fotografie na stole, rozvěšené obrázky. To všechno může pomoci snížit problémy. Často dopomohou k lepší náladě.

Dotek ruky

Podle studií se dotek nebo držení se za ruce podepisuje na míře bolesti. Díky jedinému doteku můžete zmenšit bolest až o 40 procent. Studie se zaměřila především na ženy, které byly v dlouhodobém funkčním vztahu, který trval minimálně půl roku.

Přečíst  Kterému muži by se ženy měly vyhýbat? Tomuto znamení!
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..