Láska – zůstanete spolu? Pár faktů vám pomůže zorientovat se! 1

Napsala | 11.03.2019

Láska. O ní se toho řeklo už mnoho, lidé jí často řeší. Je to základ mnoha životů lidí, často přináší utrpení, ale často také prožíváte velkou spoustu pozitivních emocí, díky ní. Vztahy jako takové jsou poměrně komplikované, ne vždycky je vše sluncem zalité. Když se do někoho zamilujete a začnete vztah, určitě vás alespoň jednou napadne, jak to bude dál. Budete spolu celý život? Je to ten pravý? Vydrží vám vztah tak krásný pořád?

Spokojený vztah je základ

Co dělá šťastný pár šťastným párem? Jak to s partnerskými vztahy vlastně je? Existuje nějaký recept a rada? Co zajišťuje, že to klape? Známe pár věcí, které by vám v určitém ohledu mohli pomoci. Přinášíme několik tipů a rad, které by mohli zafungovat a mohli by pomoci udržet si dlouhodobý a spokojený partnerský vztah.

První polibek je důležitý

Na oxfordské univerzitě dělali několik studií zabývající se polibkem. Ukázalo se, že právě onen magický první polibek vám může ukázat, zda je partner ten vhodný člověk pro vás nebo není. Ve studii bylo zkoumáno na 900 dospělých jedinců, kteří měli popsat líbání. Z toho vyplynulo, že právě líbání je důležitější pro ženy, zejména pro ty, které si chtějí najít stálého partnera.

První milování

V Texasu na univerzitě prováděli studii a zjistili, že lidé, kteří s prvním sexem počkali a to až do svých devatenáctých narozenin a dál, měli vyšší pravděpodobnost dlouhodobého, šťastnějšího a romantického vztahu. Tito lidé se do vztahů nepohrnou po hlavě, rozmyslí si také manželství. Obecně se dá říci, že tito lidé nebudou mít vysoký počet sexuálních partnerů, ale zase budou spokojenější. Tito jedinci mohou lépe řešit konflikty a projevovat druhým lásku a náklonnost lépe.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 18.06.2018 do 25.06.2018
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..