Láska začíná úsměvem

Napsala | 01.11.2011

Horoskopy lásky]Láska začíná jako něco krásného. Cítíte svůj vlastní puls a tlukot srdce a přeci, když uběhne několik krásných měsíců, začínáte poznávat, že své chemické reakce se nějak oslabují. Že váš vysněný princ po sobě nezvedne prkénko na toaletě, že nechává pohozený ručník a že má nevkus na vaše silné city.
Ale podívali jste se někdy na sebe a své nedostatky? Cítila jste se někdy v pozici muže, který zná vaše slabiny a přeci o nich nemluví a nevyvolává denní bouře?
Muž si myslí o ženě také své.

Utrácí moc za drahé krémy, řasenky, kabelky. Co by za to bylo, třeba chatička na Slapech a nové auto. A zase dneska studená večeře, známe – vezmi si něco v lednici. Ale co? Když nikdo nenakoupil. Žena rozebírá s kamarádkou své intimnosti, ta její kámoška je pěkná potvora, musím si na ni dát více pozor. Žena dělá chybu pokud rozebírá intimnosti jinde než s partnerem. Připravuje totiž i živnou půdu mnohdy kamarádce, která využije slabiny a partnera ji časem ukradne.

Co s tím, když nedostatky po fázi zamilovanosti přichází?

Odpověď je přeci jednoduchá. Komunikujte. Když si každý den najdete deset minut času před večeří, kdy jí společně zhotovíte a při ní rozeberte vše co vás trápí. Pokud máte děti, nebojte se je zapojit, ptejte se jich co by rády, jak se měli, co je čeká druhý den. To samé musíte řešit s partnerem. Plánujte společně.


Příklad: Muž

Miláčku, viděl jsem krásnou chaloupku a chci se s tebou podělit o tu radost. Co by si říkala, kdybychom si na ní našetřili, nebo vzali úvěr a koupili? Mohli bychom se slunit, opálila by sis své krásné bříško a rozkošný zadeček. A já bych si s kamarádem mohl postavit malý traktůrek, nebo motorku. Společně bychom mohli časem dětem vybudovat přírodní jezírko, nebo bazén na koupání.

Toto je příklad návrhu muže, kdy společně řeší společnou věc a při níž ženu chválí. Samozřejmě, že žena toho hned využije. Vychválí manžela, že je silný a jeho ramena budou vyrýsované pokud udělá s traktůrkem dříví na zimu. Dokáže potom upéct ty nejvoňavější buchty ve starém kachlovém sporáku na chaloupce.


Věřte, že příkladů se najde mnoho. Jenom oba musí chtít. Vždy jsou problémem věci, kdy jedna strana nedokáže ustoupit druhé. Důležité je začít sám u sebe. Každý máme chyby, ale každý můžeme na sobě pracovat. Stačí jen chtít. A můžeme to dělat hezky, aniž bychom na sebe křičeli a hádali se.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.