Lapač snů – jaký má vlastně význam?

By | 29.12.2020

Ochranný symbol pro dobrý spánek, odhání zlé sny a duchy a vůbec umí celkově povzbudit a zlepšit atmosféru. To jsou základní vlastnosti lapače snů, které dnes najdete v mnoha domácnostech. Je možno jej vyrobit nebo dokonce koupit již vytvořené v obchodech. Někdo se bez něj jednoduše neobejde a musí jej mít u své postele, jiný na něj zase moc nedá. Ať už je to tak nebo onak, lapače snů mohou ozdobit interiér. A nikdy není na škodu mít u postele něco, co odhání zlé sny, ne?

Klasický lapač snů

Stará legenda praví, že jedné z indiánek v noci dítě velmi plakalo a ona nevěděla, co s tím. Na radu šamana vytvořila lapač snů, který vznikl v podstatě jako ochranný amulet. Zavěsí se nad postel a poskytuje ochranu. Jde v podstatě o kruh, který je vypleten síťkou. Ta zachytává všechny negativní a rušivé vlivy, které mohou na člověka během jeho spánku působit. Dnes se však tyto lapače tak trochu přizpůsobily době a vypadají o mnoho dekorativněji, než původní díla. Co vlastně znamená kruh, síťka a peříčka na lapači snů?

Kruh – je symbol světa a vesmíru, uprostřed najdete kamínek, což symbolizuje člověka. Tento kruh v podstatě kamínek chrání.

Síťka – ta chrání vás a vaše sny před negativní energii, nočními můrami a těžkými sny. Všechno negativní a špatné se uchytí v pavučince a blízko ke kamínku se nedostanou. Špatné sny odrážejí, ty dobré naopak bez nejmenších problémů propustí.

Peříčka – na lapači snů najdete peříčka, které zachytí vesmírnou energii, vlivy a sny. A následně je dále třídí a čistí od všeho, co je nežádoucí a špatné. Ráno co ráno se peříčka čistí s pomocí denního světla a slunečních paprsků.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Kineziologie pomáhá odstranit energetické blokády

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..