Kterému muži by se ženy měly vyhýbat? Tomuto znamení!

By | 10.12.2020

Nikdo nejsme dokonalí, každý má nějaké ty chyby. Ve vztazích je to vždycky dost složité, setkávají se dva lidé, kteří mají své dobré i špatné vlastnosti. Snaží se přirozeně spolu vyjít, no ne vždycky to stoprocentně funguje. Některá znamení jsou pro vztah jako stvořená, některá to mají složitější. Co se mužů týče, snad všechny ženy vědí, kteří muži v tomto znamení nejsou to pravé ořechové, se kterými budou jen a jen problémy.

Muži ve znamení Štíra

Ano, jsou to oni. Štíři. Soužití s nimi je velmi obtížné, není to muž do dlouhodobého vztahu. Mají spoustu rizik, problémů, takže věřte, že vás rozhodně nebude čekat poklidný, místy stereotypní a pohodový život. Samozřejmě, každý člověk je originál, proto berte tuto charakteristiku jako všeobecnou, stále existují Štíři, se kterými bude vztah harmonický a plný dokonalého soužití. Vždy záleží na každé jedné osobnosti, výchově a dalších vlivů.

Pokud potkáte muže ve znamení Štíra náhodně, někde v restauraci nebo na společné večeři s přáteli, jistě si všimnete toho, že jsou to přitažlivé jedinci. Mají silnou a zajímavou osobnost, která mnoho žen přitahuje doslova jako magnet. Tím se odlišují od ostatních a to je velká devíza, ve chvíli, kdy se snaží okouzlit ženu, povětšinou uspějí.

Nebezpečná přitažlivost

Tyto vztahy si budete patrně pamatovat do konce života. Budou a jsou plné vášně, nebudete se s nimi nikdy nudit. I kdyby vztah náhodou nevyšel, budete z toho těžit celý život. Štíři mají mnoho negativních vlastností, je tedy jasné, že ani samotný vztah s nimi nebude jednoduchý. Jsou to komplikovaní jedinci. Nicméně jsou to velmi inspirativní duše, které jsou vášnivé a nemají rádi nudu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Zklamání v lásce – proč vám to stále nevychází podle znamení? 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..