Kolorterapie II.: Vliv barev

Napsala | 21.09.2014

Kolorterapie]Tzv. kolorterapeuti jsou přesvědčeni, že právě vhodným výběrem barev se dá vyléčit řada nemocí. Tělo přijímá elektromagnetické složky světla a částečně je dokáže pohltit. Podle toho vyzařuje svou vlastní elektromagnetickou auru, která není ničím jiným než vibracemi. Terapeut dokáže takové vibrace zachytit a poznat, jestli jsou harmonické nebo nevyvážené. Správnými barvami dokáže vibrace zase vyvážit.

Vliv na naše pocity a rozpoložení má i barva našeho oblečení nebo ložního prádla. Je obecně známé, že bychom neměli spát v tmavých barvách a také ne v příliš živých a jasných, jako je sytě červená, která nám bude náš spánek neustále narušovat, a v takovém ložním prádle si nikdy pořádně neodpočinete. Co se týče například zařízení v práci, barvy saka, žaluzií, jednací síně, i takové barvy doplňků se mohou projevit na vašem úspěchu.


Někdy se vám také může stát, že některé barvy zkrátka nesnesete a vědomě se jim vyhýbáte. I to má nějaký důvod. Možné také je, že jste zcela jinak založeni, než jsou vlastnosti oné barvy, kterou nemáte rádi. Obecně však platí, že člověk by si měl pořizovat i takové věci s barvami, které nemá rád, protože mu mají dodat vlastnosti, které mu v jeho přirozenosti chybí.

Teď se seznámíme s vlastnostmi různých barev, které na nás působí.

Červená je barva kreativity a vášně. Dokáže rozproudit krev, zvyšuje tep a chuť k jídlu. Přitahuje také nejvíce pozornosti. Nesmí se to s ní však přehánět. Obecně je někdy červená barva vnímána jako agresivní. Nepatří do ložnice ani do prostor určených k relaxaci a zcela vůbec se nehodí jako barva oblečení, pokud žádáte o práci.

Nepřehlédněte:

Přečíst  Věštění ze žolíkových karet – co jednotlivé karty ukazují 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..