Koloidní zlato

Napsala | 21.08.2014

Částice zlata co léčí

Zlato]Koloidy zlata jsou nejmenší částice, ze kterých může být zlato složeno, aniž by ztratilo své charakteristické vlastnosti. U koloidního zlata se jedná o extrémně malé energeticky nabité částečky.

Kvůli své mikroskopické velikosti je celková plocha zlatých částic enormně zvětšena a v přímé závislosti se projevuje i její účinek. Díky své velikosti je umožněno dosažení i těch nejvzdálenějších míst v organismu.

Proces látkové výměny ve všech živých organismech je založen na koloidních substancích. Takovým příkladem koloidní tekutiny je krev, lymfa a míza. Právě poruchy koloidních substancí krve i lymfy vedou k poruchám látkové výměny.


Účinky koloidu jsou částečně vysvětlitelné i díky svým elektrickým a magnetickým vlivům. Právě na tyto různé problémy je vhodné koloidní zlato. To posiluje imunitní systém, má vliv na zdravotní stav a výrazně jej zlepšuje. Usnadňuje vstřebávání živin a upravuje krevní tlak. Koloidní zlato také regeneruje tkáně a vytváří elastickou pokožku. Navíc zlepšuje chuť k jídlu, léčí deprese a pomáhá harmonizovat. Používá se i k léčení alkoholismu a závislosti na nikotinu. Zlepšuje paměť a pomáhá ke zlepšení zraku. Používá se i při srdečních potížích a čistí organismus od toxických látek.

Koloidní zlato odstraňuje blokády, které brání v v průtoku energie a dochází tak k různým nemocem. Čím dál častěji se využívá i k léčení sklerózy a sexuálních funkcí u mužů i žen. Uplatnění má i v léčení endokrinního a nervového systému.

Využití koloidního zlata v kosmetice

Již víte o účincích a způsobu, na kterém tzv. koloidní zlato funguje. Je na čase se na něj podívat ještě blíž.

Koloidní zlato je přípravek, který se čím dál více objevuje v nabídce spolu s dalšími podobnými přípravky jako je koloidní stříbro, koloidní minerály a další. Koloid tak označuje látky, především kovy, jako stříbro, zlato a platina, které jsou mikroskopicky rozptýlené v látce druhé.

Koloidní zlato se často používá jako pleťové tonikum a regeneruje pleť. Pravidelné používání dokáže pokožku vyhladit a dodat ji matný vzhled. Koloidní zlato se tak užívá zejména vně těla. Svou bohatou historii však má i ve vnitřním užívání. Koloidní zlato má údajně schopnost stimulovat šišinku a podvěsek mozkový. Dokáže vyrovnat spouštěcí mechanismy, které ovlivňují činnost a reakci jednotlivých žláz.

Koloidní zlato tak dokáže vylepšit tok vnitřní energie, hlavně podél páteře a páteřního vzpřimovače. Koloidní zlato také nacházelo velké uplatnění v alopatické medicíně při ošetření artritických a revmatických stavů a při roztroušené skleróze. Koloidní zlato se ve velké míře využívalo i k léčení poruch sexuálních funkcí a k léčení alkoholových závislostí. Koloidní zlato se stává čím dál více dostupné a více se uplatňuje zejména v kosmetice, kde ženy dokážou ocenit kvality tohoto přípravku. Nikomu však nic nebrání v tom užívat koloidní zlato i vnitřně. Je však potřeba se nejdříve o tomto přípravku informovat u specialisty.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.