Jakou máte manikúru, a co to o vás může prozrazovat? 3

Napsala | 18.08.2019

Jaký tvar nehtů máte, o tom příliš nerozhodujete, pokud budete mít nehty přírodní a ne gelové. O tom, jak se však o nehty starat, pečovat o ně a jakou manikúru a úpravu zvolit, o tom rozhodujete vy sami. Někdo nechává péči na profesionálech a pravidelně se objednává na manikúru a vybírá si jen délku nehtů, tvar a barvy laků. Jiný si dá tu práci a upravuje nehty doma. Má spoustu přípravků, laků a velmi ho to baví. No a někdo na to nemá moc času, nehty pouze zapiluje, přetře průhledným lakem a hotovo.

Nehty a to, co říkají

Mohou o vás nehty a manikúra něco prozradit? Možná víc, než si myslíte! Mohou o vás říci například to, jací jste – zda perfekcionisté, kteří mají rádi všechno upravené a vždy správné nebo bohémové, kteří to příliš neřeší. Jak jste na tom vy? Kam směřujete? I to umí nehty říci, a dát vám najevo věci, které možná sami nevíte nebo netušíte. Jak to tedy je a co vám nehty řeknou?

Mandlový tvar nehtů

Tento typ nehtů je tak něco mezi. Mezi špičkou a oblým tvarem. Také tyto ženy umí být něco mezi. Mají rády drama a rády se bojí, když to však zajde až příliš daleko, raději couvají, následků se bojí. Jsou to lidé s duší umělce, kteří mají smělé a vysoké ambice a podaří-li se jim jich dosáhnout, pak je to dobré.

Špička nehtů hranatá

Tento tvar nebývá častý, boky vypadají jako u oblého tvaru, ale špička je upilovaná do rovna, jakoby useknutá. Vsázejí na něj ženy, které jsou křehké, avšak precizní a tak trochu se sklony k pedantství. Jejich pověst je všechno, co v životě mají, proto velmi často řeší, co si o nich druzí myslí. To je podstata jejich života a toho, jak se mají dál chovat a co dělat.

Přečíst  Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..