Jak se pohnout dále, když je láska u konce

By | 16.02.2020

Srdce]Mnoho z vás se potýká s problémem, který jak se zdá bývá řešitelný a to již velmi brzo po ukončení vztahu.
Každého v životě potkalo nějaké zklamání z lásky, každý si prošel obdobím, které pro něj bylo moc těžké pokud opravdu miloval a došel k ztrátě partnera. Toto období by se mělo nazývat odpouštěcí a čistící. Nazývám ho takto záměrně, protože pokud si vy z vás, kdo jste zklamáni a utápíte se v hořkosti, nevíte co s životem, nedokážete si poradit a dlouho se vám ztracený vztah vleče, je nutné s tím něco udělat. Tyto rady preferují nejlepší odborníci světa na lásku. Platí pro muže i ženy stejně.

 1. Zbavte se všech věcí, které vám připomínají expřítele.
 2. Až se jich zbavíte, je nutné přetrhat kontakty. Vymažte si jeho číslo z telefonu.
 3. Teprve teď můžete dál procítit svou lásku i neštěstí, které vás potkalo, zalezte si někam, kde máte klid a vyplačte se. Vše co jste měli na srdci mu řekněte, jako partner poslouží i nějaký plyšák, dejte si ho proti sobě a vše mu řekněte, dostaňte ze sebe úplně všechno, dobré i špatné, řekněte mu i to co jste tajila i to co jste mu nechtěla nikdy říct. Plačte….., dostaňte ze sebe vše….
 4. Potřebujeme procítit hněvu nad vědomím, že partner vám zmařil takový kus života, zradil vás či připravil vás o lásku a podporu, na něž máme nárok.
 5. Potřebujeme procítit smutek nad skončeným vztahem, nad tím, že nemáme koho milovat, že nám to nevyšlo.
 6. Potřebujeme procítit žal nad tím, že se nemůžeme vrátit a všechno napravit, že si nevynahradíme ten ztracený čas, že nezměníme partnerovy pocity a jeho lásku. Jste vnitřně rozervaní, ale dokázali jste se posunout dále a to je důležité!
 7. Tímto nám vyjádření našich pocitů odpuštění a pochopení umožní, abychom se rozpomněli na lásku, kterou jsme sdíleli zpočátku. Vzpomínky na lásku jsou velmi důležité.
 8. Odpusťte mu.
 9. Odpuštění není úplné, dokud si nedokážeme připomenout své pozitivní pocity lásky k druhému. Odpusťte mu i sobě.
 10. Pokud jste skončil/la a vše řekl/la, seberte plyšáka a odneste do ho popelnice a udělejte konec všemu.
 11. Podívejte se na nebe a řekněte si, že i přes všechnu nepřízeň počasí, je krásně, vaše srdce je čisté a je schopno jít dále.
 12. Dejte si sklenici vinného střiku, snězte tabulku čokolády (je lepší než cigareta) a jděte se prospat, až se probudíte, budete se cítit mnohem lépe.
Přečíst  Šungit
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..