Jak poznat podvodné předpovědi budoucnosti ?

Napsala | 30.01.2014

Podvodné předpovědi]V dnešní době není zase tak těžké se za někoho vydávat, poskytovat svoje služby široké veřejnosti a o dané problematice prakticky nic nevědět. Jedná se o podvodníky, kterých je v posledních letech poměrně hodně a lidé se proti nim musí nějakým způsobem bránit. Ale jakým způsobem? Jak poznat, že se jedná o podvodníka, který nás chce pouze oškubat o naše vydělané peníze a to je celé?

Tito lidé se poznávají opravdu velice těžko, jelikož se jedná o úplně v uvozovkách normálního člověka, ale s tím rozdílem, že jeho služby nejsou kvalitní a jsou podvodné a smyšlené. Například podvodníků v oboru věštění a předpovídání budoucnosti je hned několik stovek a v tomto oboru je v první fázi poznat podvodníka od profesionála poměrně hodně těžké. Jedná se totiž o obor, kde se předpovídá budoucnost, která není nikde jistá, není nikde napsaná, tudíž není hned jasné, zda se jedná o podvodníka nebo ne.

Nicméně podle několika základních vlastností a jevů lze rozeznat podvodníka od profesionála, který svému oboru dokonale rozumí a je v něm opravdový profesionál.

Mezi tu nejzákladnější vlastnost spadá fakt, že podvodník, který vám vykládá budoucnost je nervní. Říkáte si, že nervních lidí je na světě miliony a že i podvodného člověka co předpovídá budoucnost nepoznáte. Věřte, že poznáte. Jedná se o člověka, který skáče od jednoho témata ke druhému, snaží se vyhnout vaši přímé odpovědi, ale také se vám nedívá do očí.

Pokud se vám kartářky, nebo v uvozovkách jiný šarlatán nedívá do očí, jedná se rozhodně o podvodníka, který svoje služby nabízí na nepravdě a na základě nulových zkušeností. Pokud s někým takovým přijdete do styku, rozhodně to hlaste na příslušné orgány, jelikož se jedná o někoho, kdo svým poskytovaným službám absolutně nerozumí a poskytuje je neprávně.

Tito lidé jsou psychicky labilní, nevyrovnaní a nemají to v hlavě v pořádku. Bohužel i na takového můžete ve světě narazit, ale je potřeba, aby se někdo těmto lidem postavil a začal jejich situaci a nabízené služby řešit. Pokud se s někým podobným dostanete do styku, rozhodně to nahlaste na příslušné orgány, kteří si již poradí.

Kartářka Regí psala na facebooku o článku dříve, než byl sepsán. Ptala se „A jak poznáte podvodníka vy ostatní ?“ Dostalo se nám reakce, kterou bychom rádi publikovali, alespoň anonymně. Citujeme uživatele T.A.P.

Ze je to obecny, ten dotycnej mi neni schopnej rict detail o kterym vim jen ja a je to drahy, nicnerikajici, vareni z vody za pomoci uzivani ruznych rozptylovadel a kosatych slov

A jak poznáte podvodníka Vy ostatní ?

Duchesssa

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.