Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 8

By | 18.10.2020

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Panna (21. srpna – 20. září)

Toto dítě je pro všechny rodiče hotovým požehnáním. Povětšinou je totiž klidné, tiché a rodičům neodporuje a poslouchá. Bývá občas zvídavé, mnohdy klade zajímavé otázky, kterými se snaží přijít na to, co je zajímá. Kladou zajímavé otázky, které mohou přivádět rodiče do rozpaků. Nejsou ti, kteří by se spokojili jen s jednoduchou odpovědí. Rádi baví druhé, takže v dětství mají často spoustu řečí a výroky, které baví celé osazenstvo. Dejte pozor na jeho intelektuální rozvoj, pomáhejte mu v tomto ohledu.

Má tendence sedět v koutě, potichu, není to zrovna sportovní nadšenec. Dbejte na to, aby měl dostatek pohybu, nic složitého, ale pohyb. Jejich zažívací systém může být vytříbený, proto dbejte na jídelníček, ne na to, co těmto dětem chutná. Sladkosti omezte. Režim a řád je středem dospělých ve znamení Panny a děti to mnohdy také vyžadují. Žádné prudké a nečekané změny, to vše jim může působit špatnou náladu nebo dokonce úzkost.

Nejsou rozenými baviči nebo milovníky pozornosti jako Lvi, mají tendence být stydlivější, často se uzavírají do sebe. Dbejte na jejich zařazení do kolektivu, berte je mezi děti a podobně. je to učenlivý typ dítěte, jeho vědomosti a znalosti prohlubujte, rádi se učí, proto je v tomto ohledu podporujte.

Přečíst  Znamení a vzhled – jak to může ovlivnit? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..