Jak komunikovat s duchy ?

By | 19.01.2020

Duchové]Většina z nás by chtěl alespoň chvilku hovořit s duchy a nějakým způsobem je kontaktovat. Ono to funguje bohužel opačně – člověk se sice chce spojit s duchy, ale oni na něj vůbec nereagují a neberou ho v potaz. Duch se s vámi spojí vždy sám a ve chvíli, kdy to jemu přijde nejlepší. Bohužel tento moment nelze žádným způsobem předpovídat ani určit.

Nejběžnějším způsobem kontaktování ducha naši osoby je skrze naše sny. Když spíme, tak je naše smysl otevřená pro mnohé směry, které vůbec nepovažujeme za možné. Komunikace s duchy je jednou z věcích, které si člověk ve spánku neuvědomuje, ale on si je také bohužel ani po probuzení nepamatuje – což je to nejhorší, co se může stát.


Jestliže se vám někdy zdál sen o někom, kdo už mezi živými bohužel není, asi se jednalo ve většině případů o návštěvu ze záhrobí, která vám chtěla naposledy něco sdělit a alespoň prostřednictvím snu se s vámi spojit.

Nejdůležitější věcí je to, že člověk musí počkat, až ho duchové sami kontaktují. Většinou je to v tu nejneočekávanější chvíli, jakou si umíte představit. Jedná se o jakýsi vnitřní pocit, který vám dává najevo, že se s vámi někdo, kdo není mezi námi chce spojit, ale způsob spojení a následné komunikace musíte odhalit sami.

Jedná se o složitější procedury, které mají svůj dlouhodobější charakter, ale pokud se vážně s nějakým duchem chcete spojit, musíte vyčkat na tu správnou chvíli a podle toho náležitě zareagovat. Bohužel nikdy nelze předem učit v jaké situaci duch kontaktuje vaši mysl.

Duch ve snu

Nejlepší je, když vás duch kontaktuje ve vašem snu, což je ta nejlepší možnost, kdy se jedná o to, že se vám do snu vplete někdo, na koho myslíte a s kým se chcete delší dobu spojit.

Při kontaktování ducha ve snu je největší pravděpodobnost, že si ho budete ráno po probuzení pamatovat a zjistíte, co vám duch prostřednictvím snu chtěl naposledy sdělit. Je vysoká pravděpodobnost, že se již s vámi duch nikdy v životě podruhé nespojí, proto je škoda, když si po probuzení nic nepamatujete.

Komunikovat s duchy tedy jde, jen se jedná o složitější proces, který ne vždy musí vyjít a člověk si nemusí pamatovat co mu chtěl duch sdělit.

Reinkarnace – Reinkarnace, nebo-li převtělování či znovuzrození, se v současnosti stává „módní“.
Přečíst  Třezalka: Paní léčitelka
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..