Jak jsem díky výkladu z karet poznal svoji lásku

Napsala | 04.03.2014

Milující štěně]Nikdy jsem na vykládání budoucnosti z karet a věštění celkově moc nebyl, ale díky tomu, že jsem se hlavně ve vztahu již několikrát poměrně šeredně “spálil”, rozhodl jsem se, že zkusím štěstí a poprvé v životě zkusím zajít k jedné paní, která mi byla přímo doporučena. Prý se jedná o opravdovou profesionálku v tomto oboru, kterému jsem do dne než jsem paní navštívil naprosto nevěřil a nebral ho jako pravdivý, ale spíše smyšlený.

Již při prvním kontaktu jsem z paní, která předpovídá budoucnost z karet a vykládá vše co se lidem přihodí neměl dobrý pocit a cítil jsem se, jakoby mě doslova a do písmene svými oči při každém kontaktu oskenovala a věděla o mě naprosto všechno.


Tento pocit jsem měl poprvé v životě a proto jsme při každém našem pohledu zůstal trošku zkoprnělý a nevěděl, co se to se mnou děje. Pocit to byl rozhodně zajímavý a já věděl, že jsem tady správně.

Kartářka mi začala předpovídat to, co se v mém životě již stalo a po několikáté naprosto přesné věci a události, kterou řekla jsem znejistěl a opět se cítil svázaně. Prý je to při prvním kontaktu s člověkem, který vykládá z karet, nebo s tím, kdo se věštění naplno věnuje normální a rozhodně se není čeho bát – jedná se o známý a často opakovaný jev.

Konečně jsme se postupně dostávali k tématu, ke kterému jsem chtěl – láska a vztahy. Paní naprosto přesně věděla, co se mi v minulosti s ženami stalo, jak všechny moje vážnější vztahy dopadly a předpověděla mi jednu zajímavou věc – v den svých narozenin mi na dveře od mého bytu zaklepe má budoucí láska, budoucí manželka a budoucí matka mých dětí. Odcházel jsem od kartářky trošku nejistý, jelikož jsem měl za týden narozeniny.

Přesně v den mých narozenin mi opravdu někdo zaklepal na dveře – byla to moje bývalá spolužačka ze základní školy, kterou jsem pozval dál a po několika týdnech jsme spolu začali chodit.

A další scénář si dokážete již sami představit…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.