Jak funguje výklad karet?

By | 29.08.2020

Výklad karet odhalí věci z minulosti a věci, které vás čekají v budoucnu. Ze zkušenosti spousty lidí po celém světě můžeme říci, že opravdu fungují. Je to tak trochu záhada, protože jde v podstatě o „obyčejné karty“, které jen zamícháte a z nich budete znát svou budoucnost. Jak vlastně takový výklad funguje?

Několik typů karet

Existuje hned několik typů vykládacích karet, které fungují na podobném principu. Jde o karty tarotové, karty lenormand, cikánské, vílí nebo také andělské karty. S trochou zkušeností můžete sáhnout po klasických kartách, které využíváte při hraní karetních her. Každý typ se skládá z jiného počtu karet, například tarot jich má 78.

Mnoho lidí popravdě zaskočí, že výklad karet skutečně funguje tak, jak funguje. Jen se soustředíte na otázku nebo věci, které chcete v životě řešit a ono to až přesně sedí? Není to jen náhoda? V esoterice se říká, že náhody nebo štěstí neexistuje, karty a to, co symbolizují, mají svůj význam. Ne vždycky musíte symboly a to, co říkají, ihned pochopit, ale například taková změna, může být dobrá, ale bohužel i špatná.

Soustředíte se na otázku

Kartářky se shodují, že důležitou chvílí u výkladu karet je sejmutí karet. Při tomto kroku je nutno myslet na nějakou otázku. V podstatě se ptáte v duchu karet na danou věc. Dostanete pravdivou odpověď, ale je opravdu důležité se soustředit a na danou otázku myslet. Vaše energie a myšlenky se spojí s kartami, které vám poté lépe pomohou odpovědět na vaši otázku.

Klíčem k úspěchu je samozřejmě najít správnou kartářku, se kterou se nebudete cítit špatně, budete v ní mít důvěru a zcela se při výkladu uvolníte. Jedině tak máte zaručeno, že výklad bude úspěšný a vy se dozvíte odpovědi na otázky, které pokládáte.

Přečíst  Výklad snů – o čem se vám zdá?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..