I stromy mají duši, poznejte jejich srdce

Napsala | 11.12.2010

Zasněžené stromy]Víte, že první stromy se na naší planetě objevily před 390 milióny let. Stromy nás provází všude. Věřte, že mají duši i srdce. Ve Finsku, Norsku, Francii a Anglii jsou stromy vysoce ceněny pro jejich kouzelné účinky. Ano stromy nám pomáhají. Průměrný Čech si stromy moc neužije. My nejsme navyklí chodit do parků. Takový Francouz navštíví park každý týden. Dopřávají si tak schůzky, pikniky, ale i procházky, či sport. Stromy léčí a jejich léčebná terapie je jmenuje Dendroterapie.

Dnešní člověk moc nevěří na moc stromů, ale proč? Totalitou jsme vychováni a neberem si nějakou čarovnou moc k srdci. Ano, je to velký hřích, vždyť stromy nám dávají gely, sirupy, odvary, či oleje apop. Proč by nám nemohli nabízet i svou duši. Ano o té je právě řeč. Psychické uvolnění poznáte jen mezi stromy, je důležité nabíjet se jimi. Trávit pod nimi a mezi nimi více času. Od počátku věku je lidé považovali za posvátné. Proč by jejich duše nemohla pomáhat naší. Britové stromy uctívají, Kanaďané se jimi obklopují, staví si z nich, či obkládají obydlí. Proč? Protože dřevo odráží negativní energii, dřevo vyvolává harmonii, voní a léčí. Stromy se dávají i do kosmetických přípravků. Stromy vibrují a tím uvolňují naše stresy a nemoci. Pomáhájí, proto se jich dotýkejte, mluvte s nimi, objímejte je a proste, aby vám pomáhali. Již naši předci toto praktikovali a vždy jim stromy pomohli. Strom je antistresový lék a je zdarma. Proč pod nimi senioři tráví tolik času? Nekrmí jen ptáčky, je jim tam dobře. Stromy vibrují a odlehčují bolestem. Odlehčí i samotě. Dříve se ke každému stavení, či chalupě zasadila lípa a kaštan. Pod lípou sedávali lidé po večerech. Víte proč? Harmonie. Lípa má v sobě sílu, která odnímá bolest. Lípa léčí. Kaštan léčí nohy. Starší lidé jsou chytří a instinkty se jim vrací, dobře vědí, kde jim je dobře. Takže vysazujte stromy, pomáhejte osazovat obydlí a staré příkopy u silnic. Věřte, že stromy vám to vynahradí, až to nejvíce budete potřebovat.

I stromy mají duši, léčivé účinky

  • Lípa, odvar z květů působí na deprese, spánek a úzkost.
  • Javorové dřevo, nám odblokuje negativní zóny, když si ho dáme pod postel pár čerstvých polínek přestane nás bolet hlava a záda.
  • Pupeny topolu léčí boreliózu, toxoplazmozy a chlamydie.
  • Kaštan léčí křečové žíly a svaly.
  • Skořice, ano i toto je strom, je antiseptická působí jako ničitel plísní.
  • Hřebíček tiší bolest a jeho vůně léčí strach, sebedůvěru a desinfikuje.
  • Borovice, dává nám gel, který léčí šlachy a sval.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.