Ho’oponopono: Léčebná metoda z Havaje

Napsala | 20.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ho’oponopono je havajská technika, která celá tkví v samotném osvobození od minulosti. Jde o nápravu chybných myšlenek a také vzorců našeho chování. Mistr a zároveň i učitelka této metody je Morrah Nalamaku, která sama definuje tuto metodu jako proces pokání, odpuštění a také přeměny, která uvolňuje lásku a odstraňuje škodlivou energii z těla. Jde tedy o jakési duchovní očištění lidského podvědomí od bloků, které brání lidem v dosažení jejich cílů.

Ho’oponopono je havajská technika, která celá tkví v samotném osvobození od minulosti. Jde o nápravu chybných myšlenek a také vzorců našeho chování. Mistr a zároveň i učitelka této metody je Morrah Nalamaku, která sama definuje tuto metodu jako proces pokání, odpuštění a také přeměny, která uvolňuje lásku a odstraňuje škodlivou energii z těla. Jde tedy o jakési duchovní očištění lidského podvědomí od bloků, které brání lidem v dosažení jejich cílů. Pouhá čtyři slovní spojení mohou pomoci každému s jeho životními trablemi.

Těmito čtyřmi spojeními jsou:

Miluji tě – při opakování ať už nahlas nebo v duchu, vypouštíme do prostoru kolem nás lásku a energii lásky. Láska zároveň patří k nejmocnějším energiím a je velice silnou energií k vyléčení bolestí tělesných i duševních. Musí být však myšlena nepodmíněně a upřímně.

Omlouvám se – vyjadřujeme lítost, je to také omluva za lidskou slabost, za naše jednání, která působí bolest nám, nebo okolí. Omlouváme se i sobě, protože si mnohdy i člověk sám sobě ubližuje.

Odpusť mi, prosím – sami jsme si vědomi toho, že se můžeme ve svém životě dopustit chyb a omylů, avšak se nelitujeme, snažíme se jít dál a žít lépe, prosíme vesmír i sami sebe o odpuštění

Děkuji ti – říká se, všechno zlé, pro něco dobré, poděkujeme za vše, co nás potkalo, vyjádříme vděk i za to zlé, protože nás to posunulo dál a mělo se to stát, přes nepříjemnosti nám to dalo i další velmi cenné zkušenosti.

Metoda vypadá sice jednoduše, ale je o hodně trpělivosti a o nalézání sebe sama.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Naše obloha - víte, kdo nám dnes vládne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..