Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 2

Napsala | 11.05.2019

Každý jeden horoskop staví na nejrůznějších věcech. Existuje květinový horoskop, keltský horoskop, čínský horoskop a spousta dalších. Každý má něco do sebe, podle každého z nich se můžete něco zajímavého o sobě dozvědět a poznat. Právě hebrejský horoskop se zaobírá namísto zvířecího zvěrokruhu kmeny a smysly. O budoucnosti jako takové moc nehovoří, ale řeší charakteristiku lidí.

Co se ve vás skrývá?

I to může poodhalit hebrejský horoskop, který vychází ze jmen izraelských kmenů. Datum narození toho může odhalit opravdu mnoho, můžete o sobě zjistit velkou spoustu věcí. Jací ve skutečnosti jste, co v sobě skrýváte, jaké máte předsevzetí, v čem jste silní a v čem naopak slabí. Podívejte se pečlivě na hebrejský horoskop a zjistěte o sobě věci, které jste možná, ani sami nevěděli!

Juda (21. března – 20. dubna)

Lidé narozeni v této době jsou citlivými jedinci. Jsou také hodně cílevědomí, mají zkrátka svůj cíl a jdou si rozhodně za ním. Jste lidé zvídaví, zajímáte se o filozofii a také rádi objevujete, zkoumáte a poznáváte. Energie je u vás důležitá, nabíjí vás věci, které ostatním ubírají síly. Energie a pozitivní přístup je vaší devízou, tedy tím, co ostatní přitahuje. Díky tomu si s vámi lidé rádi povídají, svěřují se vám a chtějí radu. Alternativní medicína vám není cizí, hodně se o ni zajímáte a umíte v lidech vidět to, co jiní ne.

Isachar (21. dubna – 21. května)

Lidé narozeni v této době mají spoustu energie, jsou velmi zvídaví a také jsou poměrně zajímavými jedinci. Mají v lásce život, proto se z něj snaží vytřískat co možná nejvíc. Nadchnou se pro cokoliv velmi rychle a nedělá jim také výrazný problém pustit se do nových věcí. Svět vidí optimistickýma očima, mají smysl pro humor. Lidem jejich chování imponuje, přátelskost a veselost je vždy dobrá. Dobrá nálada z těchto lidí přímo sálá a jen tak si radost ze života nenecháte vzít.

Přečíst  Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..