Fáze Měsíce – jak nás mohou ovlivňovat? 2

Napsala | 01.01.2019

Pozorovali jste někdy v noci Měsíc? Vždy byl v nějaké fázi, někdy v úplňku, jindy nebyl skoro vůbec vidět. Možná jste tomu nepřikládali velký význam, možná jste si jen řekli, že to vypadá krásně. Lunární cykly mají na lidský život opravdu velký vliv. Lidi si to možná ani neuvědomují, nebo nechtějí. Má však spoustu účinků na život. Nalaďte se proto na tyto přírodní biorytmy, začněte žít v harmonii.

Harmonie těla a duše

Pokud budete žít v harmonii sami se sebou, s ostatními, ale také i s Měsícem a jeho jednotlivými fázemi, váš život bude jednodušší. Každopádně můžete víc porozumět sobě, svému jednání, protože jednotlivé fáze měsíce toho mají s vaším životem společného opravdu dost. Jak na tom mohou být jednotlivé fáze měsíce a váš život? Jak vás ovlivňují?

Ovlivněni Přibývající fázi

Od novoluní k úplňku lze hovořit jako o přibývající fázi. Jde o dobu, která je ideální na posílení vlastního těla, na péči o něj. Dodejte do těla vitamíny, minerály, můžete jít cvičit, posílit celkově tělo. Jde také o období, kdy tělo všechno, co se okolo děje, lépe přijímá. Takže si můžete jít zacvičit, relaxovat, ukládat energii, sbírat sílu, utužovat tělo a podobně. Dobře na tom bude i vaše psychika.

Ovlivnění Ubývající fázi

Když se naopak měsíc odklání od úplňku k novoluní, jde o ubývající fázi. Je to velmi dobrý čas na celkovou očistu a to duše i těla. Jde o cyklus, který pomáhá zbavovat se usazenin, toxinů a dalších nečistot. Během této doby můžete využít saunu, zvýšit míru pocení, vyplavovat tak nečistoty. Tento čas je možno využít například i k redukci tělesné váhy, začněte cvičit, měnit jídelníček a podobně. Začněte nejlépe den po úplňku, čímž budete mít dostatek času na očistu těla.

Přečíst  Orientální a přitažlivé: Břišní tance
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..