Fáze Měsíce – jak nás mohou ovlivňovat? 1

Napsala | 29.12.2018

Pozorovali jste někdy v noci Měsíc? Vždy byl v nějaké fázi, někdy v úplňku, jindy nebyl skoro vůbec vidět. Možná jste tomu nepřikládali velký význam, možná jste si jen řekli, že to vypadá krásně. Lunární cykly mají na lidský život opravdu velký vliv. Lidi si to možná ani neuvědomují, nebo nechtějí. Má však spoustu účinků na život. Nalaďte se proto na tyto přírodní biorytmy, začněte žít v harmonii.

Harmonie těla a duše

Pokud budete žít v harmonii sami se sebou, s ostatními, ale také i s Měsícem a jeho jednotlivými fázemi, váš život bude jednodušší. Každopádně můžete víc porozumět sobě, svému jednání, protože jednotlivé fáze měsíce toho mají s vaším životem společného opravdu dost. Jak na tom mohou být jednotlivé fáze měsíce a váš život? Jak vás ovlivňují?

Ovlivněni Úplňkem

Když se na obloze objeví měsíc v Úplňku, pak stojí Země mezi Sluncem a Měsícem. V této době na lidi působí dva protikladné síly. Pokud je člověk citlivější, může se mu měnit nálady, trpíte nervozitou, hůř spíte, vše si moc berete, nálady se mohou střídat jako na běžícím pásu. Mnohdy se také méně soustředíte. V tuto dobu je dobré nedělat žádná důležitá rozhodnutí. Hlavně je dobré neřešit spory, vyhýbat se konfliktům, čímž si uchráníte vlastní psychiku, nebudete se s okolím zbytečně hádat a následně vše dávat do pořádku.

Ovlivněni Novoluním

Během této doby se Měsíc dostává před Slunce. Slunce spolu s Měsícem se dostávají do stejného znamení, to tedy způsobuje, že Měsíc během noci není viditelný. Tato fáze Měsíce je pro lidské tělo, vaší psychiku poměrně zatěžující. Proto se doporučuje v těchto dnech moc nepracovat, zejména fyzicky, raději si udělat volnější dny. Ideální je naplánovat si na tuto dobu detoxikační kůry, relaxujte, nechejte si udělat masáž nebo dodržujte nějaký ten půst.

Přečíst  Léčivé účinky křenu
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..