Existuje světelná koule?

Napsala | 15.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Světelná koule]Lidé jsou důvěřiví – někdy až moc důvěřiví. Když jim tedy někdo něco řekne, považují to doslova za svaté a drží se toho jako čert kříže. Ano, je to přesně tak, bohužel. Tedy to samé platí o tom, že jeden člověk vyfotí noční oblohu a díky v uvozovkách nešťastné shodě náhod vyfotografuje i „světelnou kouli“. Tím pádem je zázrak na světě, zázrak se kterým se prakticky ihned musí pochlubit svým známým, rodině a také nejlépe médií. Média z této světelné koule udělají doslova trhák…

Bohužel dnešní doba je takto nastavená a pouhopouhá jedna fotografie může mít za následek tyto věci, které jsou popsány výše. Světelnou kouli způsobí například prach na čočce fotoaparátu, který na jedné fotografii udělá doslova zázrak v podobě světelné koule.

Existence světelné koule

Abychom všechno uvedli na pravou míru, ona světelná koule opravdu někde existuje, nicméně jsou o ni vedeny pouze fámy a smyšlené příběhy, které se vedou z generace na generaci.

Světelná koule obsahuje nesmírné množství energie – takovou energii si člověk ani neumí představit a proto tuto světelnou kouli ještě nikdy nikdo neviděl. Kolují o ni pouze pověry a v uvozovkách říkanky. Ale nicméně to nemění nic na tom, že světelnou koulí se dá na planetě zemi změnit poměrně hodně věcí a když by někdo tuto světelnou kouli našel, v rukách by měl nesmírnou moc a doslova nadvládu nad světem.

Pokud vám tedy někdo řekne “podívej se na tuto fotografii, je tam světelná koule”, vy se můžete pousmát a říci si, že se jedná o prach na čočce fotoaparátu a daný člověk má pouze moc velkou a hlavně bujnou fantazii.

Hledáním světelné koule se zabývají vědci již stovky let, ale vždy bohužel bez úspěchu. Nicméně své síly nevzdávají a pokusy o hledání světelné koule opakují a jednoho krásného dne se jejich síly třeba zúročí, nebo třeba také ne – to nikdo neví.

Přečíst  Symboly štěstí – proč na ně lidé vůbec věří?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..