Erotický týdenní horoskop od 30.12.2018 do 5.1.2019

By | 10.04.2020

Beran

Představa krásného erotického života, na který budete mít díky svátkům dost času a díky dostatku spánku dost energie, se vám bohužel nesplní. I když máte dobrou vůli, je erotika to poslední, na co budete mít čas. A když se večer vrátíte z návštěvy od příbuzných, nebo sami naopak příbuzné vyprovodíte, nebudete na to, abyste se milovali, mít už ani náladu.

Býk

Pokud máte milence, počítejte, že s ním bude problém. Neustále má dojem, že byste se v rámci svátků měli sejít. Nechápe, že něco podobného je pro vás absolutně nemožné. Musíte mu to však říct způsobem, který ho nenaštve a psychicky nerozhodí. Neriskujte moment, kdy mu vy řeknete, že se spolu musíte rozejít, a on vám přijde udělat kravál rovnou pod stromeček.

Blíženec

Když hodláte svému partnerovi jako ten nejkrásnější dárek poskytnout erotický zážitek, na který se nezapomíná, musíte si všechno správně načasovat. Co kdybyste všechno odložili až na středeční ráno? Luna ve Lvu vám zajistí dar komunikace. Navíc se rozpadnou všechny náročné aspekty, které stojí domluvě v cestě. Budete si užívat jeden druhého a bude vám spolu dobře.

Rak

O Štědrém dnu máte práce až nad hlavu. To ale neznamená, že byste měli zapomenout na sex. Zkuste se do něj pustit hned ráno. Využijte krásného trigonu, který svírá vaše vládkyně Luna s Marsem, a dopřejte si trochu vášně. Zajistíte si tím energii, dobrou náladu a navíc jistotu, že miláček bude v posteli dělat přesně co, co k uspokojení chcete a potřebujete vy.

Lev

I když vás v rámci konce roku všichni vybízí k bilancování a k plánům na příští rok, erotika je oblast, ve které byste to dělat neměli. Nedopadlo by to dobře. Kdybyste miláčka přechválili, usoudil by, že je dokonalý a že se nemá proč snažit. Kdybyste mu naopak vytkli chyby a požádali ho, aby se nad nimi zamyslel, se stejnou logikou by usoudil, že to nemá cenu, protože vaše požadavky stejně nesplní. Máte to zapotřebí?

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 29.7.2018 do 4.8.2018

Panna

Od středečního do pátečního večera, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy máte na sex konečně jak náladu, tak čas, si ho pořádně užijte. Nejkrásnější však bude páteční večer. Venuše je v příznivém vztahu s Plutem ve vašem sektoru lásky, což garantuje večer, kdy partnerovi po erotické stránce předvedete i to, o čem jste dosud nevěděli, že to vůbec existuje.

Váhy

Když vám šéf zavolá, že se v práci stalo něco, co nutně vyžaduje váš zásah a vaši přítomnost, musíte to správně rozšifrovat. Je docela pravděpodobné, že nejde o pracovní problém, ale o to, že šéf touží po novoročním dobrodružství. Pokud po něm toužíte s ním, je to v pořádku. Pokud ne, fantazii se při vymýšlení věrohodných a tolerovatelných výmluv meze nekladou!

štír

Obvyklý dárek, který od svého miláčka dostáváte, se nekoná. Nepřemýšlejte nad tím, proč váš miláček letos nenavštívil sex shop a nenakoupil všechny nejnovější hračky. Dumejte spíše nad tím, jak si užít s tím, co máte doma, a vlastními silami. Kdyby to však bylo opravdu hodně nenápadité, mohli byste se překonat a zajít do sex shopu sami. Třeba tam budou mít povánoční výprodeje…

Střelec

Jde o dny, kdy budete potřebovat hodně spánku. Po předsvátečním vypětí máte všeho až nad hlavu. Naštěstí máte chápavého miláčka. Miluje vás natolik, že bude spokojený s tím, že bude vedle vás ležet v posteli a držet vás za ruku. Pokaždé, kdy se probudíte, vám navíc svou lásku projeví způsobem, který bude tak něžný a přitom vášnivý, až budete mít skoro slzy v očích.

Kozoroh

V pondělí, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, se po vás vyžaduje ohleduplnost. O tom, že byste mohli určovat čas a způsob vašich erotických kontaktů, raději ani nepřemýšlejte. Nechte všechno na partnerovi. Zaprvé nebude moci vrčet, že mu nedovolíte, aby se projevil. A zadruhé se projeví tak, že budete mít svůj vánoční dárek už za časných ranních hodin.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 9.12.2018 do 15.12.2018

Vodnář

Od pondělního do středečního večera, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, se máte na co těšit. Miláček se rozhodl, že vám pomůže znovu najít radost ze života a taky k tomu s energií sobě vlastní přistoupí. Pokud jste si dosud mysleli, že znáte všechny možné erotické kousky, zjistíte, že máte v tomto ohledu značné mezery. Naštěstí máte učitele, který vám je pomůže dohnat.

Ryby

Všechno, co na obloze děje, je s vašimi erotickými potřebami a požadavky v přímém rozporu. Na každé návštěvě vás cpou jídlem a napájejí tak, že budete moc rádi, když se domů dostanete v pořádku a po svých. O tom, že v takové náladě nemáte na sex ani tu nejmenší chuť, není pochyb. Naštěstí máte partnera, který je plný pochopení a žádné poznámky mít nebude.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..