Erotický týdenní horoskop od 27.02.2017 do 06.03.2017

Napsala | 26.02.2017
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran: 

Jde o týden, kdy si musíte uvědomit, že sny se občas plní a postavit se k tomu čelem. Týká se to zejména pátku a nastávajícího víkendu. Dosud jste si mohli myslet, že se miláček neumí při sexu odvázat, a moc jste si přáli, aby se to změnilo. Teď se odváže tak, až vám polezou oči z důlků – ale to zase budete mít dojem, že to přehání. Pokud dospějete ke kompromisu, bude to vynikající!


Býk: 

Hlavně se držte všech dosavadních pravidel, která jste si jak v partnerském, tak v erotickém životě zavedli, a nenechte si do ničeho mluvit. Pokud vám lehce zlomyslní kamarádi naznačují, že vám vaše polovička určitě zahýbá, nechte je mluvit, ale sami o jejich slovech nijak nepřemýšlejte. Nahlas to sice nepřiznají ani na mučení, ale je pravdou, že z nich mluví především holá závist.

Blíženci: 

Nezdá se vám, že se o erotickou dokonalost vašeho vztahu snažíte až příliš? Uvědomte si, že ne všechno, co si v obrázkových časopisech přečtete, se dá uvést do praktického života. Pokud vám miláček sdělí, že byste se při Slunci v Rybách měli milovat ve vaně, je to zajímavý nápad, ale rozhodně to nemusíte brát jako dogma. Když se vám to nezamlouvá, místo vany vymyslete pro sex jiné netradiční místo. Pro vás je to při vaší erotické fantazii hračka, a miláček bude spokojený i tak.


Rak: 

Hlavně klid! Pokud máte pocit, že vás váš nový erotický objev tlačí někam, kam se vám ani trochu nechce, měli byste to nejen zkonstatovat, ale zároveň s tím začít něco dělat. Stejně obezřetně se chovejte ve chvíli, kdy vám začne naznačovat, že je vaší poslední šancí na spokojený sexuální život, protože po něm už nikdo jiný nepřijde. Pokud mu na tyto sice staré, ale pořád ještě účinné triky naletíte, sami se připravujete o radost z volné soutěže – a to by byla škoda…

Přečíst  Naše psychika v jednoduchém pentagramu


Lev: 

Hlavně se rozmyslete, zda si dosud krásně nezávazný sex a nespoutanou erotiku chcete kazit vyloženě fatickými úvahami. Když začne miláček nahlas mluvit o tom, že je čas, abyste uvažovali o společném bydlení, o tom, co kdo bude platit a o podobných záležitostech, musíte si vybrat, zda to s ním budete probírat, nebo zda ho začnete líbat tak ohnivě, že mu tím všechny podobné myšlenky vyženete z hlavy.


Panna: 

Sami sebe nepoznáváte! Dosud vás veškeré nabídky na návštěvy swingers klubů a podobných zařízení jen odpuzovaly, ale teď o nich začínáte přemýšlet. Není to náhodou tím, že jste se doslechli, že je často a s chutí navštěvuje zajímavý kolega? Pokud chcete vyrazit, udělejte to v pátek. Venuše ve vašem sektoru erotiky a sexu je stacionární a slibuje, že prožijete něco, co se vaším dosavadním zkušenostem pozitivně vymyká!


Váhy: 

Vzhledem k tlaku, který na vaše znamení vyvíjí silně obsazený Beran, se snadno dostanete do stavu, kdy nejste schopni být ani se svým miláčkem, ale ani bez něj. Bylo by nejlepší, kdybyste se hned v pondělí sešli na vášnivou chvilku, poté si vysvětlili, že toho máte opravdu hodně, a další setkání, spojené se sexem, si domluvili až na páteční večer. Jde o taktiku, která je sice hodně netradiční, ale vám by měla vyhovovat.


Štír: 

Využijte Slunce, které se ve čtvrtek ve vašem sektoru romantických lásek setkává s Neptunem, a pokuste se ještě jednou vzkřísit city, které jste dosud považovali za mrtvé. Předem si však musíte uvědomit, že jak vy, tak váš staronový objev usoudíte, že nemáte zbytečně moc času, což znamená, že se všechno rychle dostane do obrátek, kdy si sice budete užívat, ale zároveň budete trpět, protože svůj erotický život nebudete mít vůbec pod kontrolou…

Přečíst  Věštění z tváře


Střelec: 

Akutní nebezpečí, které ohrožuje vás dosud celkem vyrovnaný život v základech, hrozí zejména v pátek a v sobotu. Vás vládce Jupiter je v opozici s Uranem a Venuše ve vašem partnerském sektoru je stacionární! To, co začíná jako trochu lehkomyslná hra, kdy o nic nejde, se po prvním sexu může změnit ve vášeň, která celé vaše dosavadní bytí promění tak, že cesta zpátky nebude.


Kozoroh: 

Když vám miláček říká, že na něj působíte jako hypnotizér, opravdu si nedělá legraci. Když se ho zeptáte, jak na to přišel, vážně vám vysvětlí, že má pocit, jako by v poslední době v posteli nedělal nic jiného, než stále plnil vaše odvázaná přání. Vyberte si, zda mu vysvětlíte, že se o nic podobného nepokoušíte, nebo zda ho necháte, aby si i dál myslel, že vaši erotiku řídí něco mezi nebem a zemí.


Vodnář: 

Jde o týden, kdy se vám do sexu ani trochu nechce. V práci toho máte opravdu hodně, a když se dostanete domů, je erotika tím posledním, na co se vám chce myslet. Přesto byste se měli alespoň o víkendu překonat a najít si čas, kdy se k sobě s miláčkem přitulíte. Milovat se nemusíte, ale kdybyste se dobrovolně a nemoudře připravili i o potěšení z prostého fyzického kontaktu, byla by to docela škoda…


Ryby: 

O váš vztah se v poslední době začalo zajímat podstatně víc lidí, než je zdrávo. Každý se vás neustále ptá, zda jste spolu spokojení v posteli, a nechápe, že se o tom nechcete bavit. Až posléze pochopíte, že vítr fouká ze sociálních sítí, kde si z vás kamarádi dobromyslně utahují jako z člověka, který v erotice moc štěstí nemá. Naštěstí máte rozum a nic nevysvětlujete, protože ze zkušeností víte, že jakékoliv vysvětlování celou záležitost jen zhorší.

Přečíst  Tarotová karta na září - Pětka pohárů

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..