Erotický týdenní horoskop od 26.12.2016 do 02.01.2017

Napsala | 25.12.2016
Beran: 

Opět se ukáže, že máte štěstí na partnera, který je v tom nejdůležitějším vaším pravým opakem. Zatímco vy byste si v rámci silvestrovských oslav moc rádi nezávazně zaflirtovali a třeba si i dopřáli lásku na jednu noc, člověk, kterého jste si k tomu vybrali, o něčem takovém nechce ani slyšet. Budete jeho požadavky respektovat, nebo boj o jeho srdce i tělo vzdáte a seženete si někoho jiného?


Býk: 

Na to, co se o lidech mluví, moc nedejte. Pokud se v tomto týdnu sblížíte s člověkem, o němž se tvrdí, že s nikým nevydrží, čeká vás zásadní životní překvapení. Dotyčný vámi bude nadšený tak, že vám hned vysvětlí, že se všemi přelétavými vztahy končí a v srdci i v posteli bude mít místo jen pro vás. Jste na tom stejně, nebo usoudíte, že tak závažné rozhodnutí si vyžaduje delší přemýšlení a zatím se nerozhodnete?

Blíženci: 

Ve vztahu sice máte dostatek erotiky a sexu ve všech možných podobách, ale zase vám totálně chybí pocit bezpečí, bez něhož se obejít nedokážete. Váš miláček vám dává neustále najevo, že si někoho do postele najde na každém kroku, a vy tedy můžete být rádi, že si vybral právě vás. Snažte se nepotlačovat svou hrdost a dotyčnému vysvětlete, že je vám s ním v posteli sice dobře, ale to ještě neznamená, že o něj budete bojovat s někým, koho ani neznáte.


Rak: 

Hlavně musíte brzdit svou podezíravost, která je v souvislosti s vašimi ničím nebrzděnými sexuálními fantaziemi opravdu zhoubná. Když se miláček v průběhu týdne zpozdí na schůzku, berte to jako něco, co se stává. Když ho v první chvíli obviníte, že se zpozdil kvůli tomu, že vám zahýbal, můžete se dozvědět, že to zatím neudělal, ale že je to z vaší strany neobyčejně skvělý nápad.

Přečíst  Umění meditovat


Lev: 

Ukažte, že jste vpravdě královské znamení, a ve všem, co se partnerského vztahu týká, dělejte drahoty. Když si navíc vzpomenete, že jste vždycky říkalí, že sex je pro vás jen hra, bude to naprosto dokonalé. Trpělivost a erotickou výdrž svou i svého miláčka napínáte až do krajnosti a s radostí pozorujete, že se mu to líbí. Vychutnáváte si pocit, že nic není jisté a říkáte si, jak je krásné, že si spolu pořád ještě umíte hrát tak, aby se vám to oběma líbilo a aby to vás oba vzrušovalo.


Panna: 

Když vás napadne, že byste Silvestra trávili ve společnosti, ve které se naprosto jistě potkáte se svou dosud utajenou láskou nebo ještě utajovanějším záletem, rychle na to zapomeňte. Až dosud jste si mohli myslet, že jste jako konspirátoři dokonalí, ale záhy by se ukázalo, že je to z vaší strany omyl. Pohledy, jimiž byste svého miláčka doslova svlékali, by o vašem vztahu prozradili přesně to, co prozatím chcete před světem skrývat.


Váhy: 

Staré vztahy ukončujete neradi, ale tentokrát vám nic jiného nezbude. Předem je však potřeba, abyste si uvědomili, že člověka, který vám nedává nic včetně sexu, vám může sice být dobrým kamarádem, ale to je asi tak všechno. Využijte novoluní, které se ve čtvrtek odehrává, a konečně odstartujte tolik potřebnou partnerskou změnu. Můžete si sice dozvědět, že jednáte nerozumně, ale taky si můžete být jistí, že litovat nebudete.


Štír: 

Na to, že se o vás a zejména o každém, kdo se objeví po vašem boku, mluví, jste sice zvyklí, ale to, co se děje v tomto týdnu, je i na vás moc. Pokud s někým vyrazíte na Silvestra, počítejte s tím, že vaši kamarádi i pouzí známí podrobí jak jeho, tak vás výslechu doslova křížovému. Kdybyste náhodou ještě nezažili situaci, kdy se vás někdo přímo zeptá, zda se svým nynějším společníkem spíte a jaké to je, teď máte výjimečnou šanci!

Přečíst  Podběl: Zdravý čaj i zábaly


Střelec: 

Využijte pondělního večera, kdy je Luna ve vašem znamení, prohrábněte vánoční dárky a spolu s miláčkem se pusťte do testování erotických pomůcek. Ty, které s miláčkem oba posoudíte jako dobré, si nechce, a zbytek bez milosti pošlete dál. Budete patrně první pár, který dává tyto hračky pro dospělé do charitativního balíku, ale bude to přece jen lepší, než kdyby vám doma zabíralo místo něco, co stejně neužíváte a co vám jen připomíná vaši nerozumnou volbu.


Kozoroh: 

Na doby, kdy jste se občas někde zdrželi, nebo se dokonce nevrátili domů, protože jste nečekaně skončili v něčí horké náruči, ani nevzpomínejte, protože se stejně nevrátí. Ve vynikající náladě je naopak váš miláček! Zjišťuje, že se o vás už nemusí bát, uvolnil se, a v posteli i mimo ni vám předvádí něco, co jste ještě nezažili. Navíc se postará, abyste do nového roku vstoupili způsobem, o němž jste zatím jenom snili…


Vodnář: 

Ve čtvrtek, kdy je váš vládce Uran stacionární, se sice můžete seznamovat, ale taky byste měli počítat s tím, že za to budete náležitě platit. Člověk, který se kolem vás točí, má sice pusu plnou erotických příslibů a různorodého sexu, ale v reálu to vypadá zcela jinak. Pokud vám instinkt říká, že vás dotyčný chce dostat do postele jen proto, aby se pak propracoval k vaší peněžence, neměli byste jeho doporučení podceňovat…


Ryby: 

Pokud vám těsně předvánoční čas přinesl do života novou lásku, cítíte se naprosto fantasticky. Váš nový miláček je po všech stránkách skvělý a vy si maximálně libujete. Přesto byste si měli dávat pozhor, abyste v rámci silvestrovské půlnoci příliš nepodlehli tlaku konjunkce Marse s Neptunem, která se odehrává ve vašem znamení, a nešli až příliš rychle na věc. To, co chcete, samozřejmě dostanete, ale musíte o to taky umět požádat…

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 04.12.2017 do 11.12.2017

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..