Erotický týdenní horoskop od 24.10.2016 do 31.10.2016

By | 03.09.2020
Beran: 

To, co aktuálně v posteli prožíváte, se nedá označit jinak než jako Jedna Velká Nuda. Dosud jste sami sebe poměrně s úspěchem přesvědčovali, že žádného erotického tygra nepotřebujete, a dáváte přednost svému serióznímu a ve všech směrech spolehlivému partnerovi, ale teď nezbude, než abyste si přiznali, že by vám trocha vzrušení, o kterou byste se nemuseli zasloužit sami, vůbec nevadila.


Býk: 

Když si někdo z vašich kamarádů nebo dokonce bývalých lásek začne stěžovat na svého partnera a hlavně na to, že si s ním nic neužije, uvědomte si, že se musíte chovat obezřetně. Dotyčného můžete politovat a možná mu udělit pár vlídných, praktických a ověřených rad – ale ve chvíli, kdy přijde s tím, že byste mu mohli pomoci aktivně, odmítněte s tím, že své tělo jako charitu poskytovat nebudete.

Blíženci: 

Jde o týden, kdy byste měli ve vlastním zájmu veškerá svá dobrodružství omezit na co nejmenší míru nebo je nejlépe zrušit úplně. Uvědomte si, že se proti vám staví Venuše z vašeho partnerského sektoru, která tvoří kvadrát s Neptunem. Bezpečností opatření mohou být sice stejně dokonalá jako obvykle, ale nebezpečí prozrazení je přesto vyšší, než je zdrávo.


Rak: 

Vsaďte na upřímnost! Využijte Slunce, které se pohybuje vaším sektorem erotických záležitostí k tomu, abyste se svým partnerem konečně jednali na rovinu. Je skoro zbytečné, abyste ho přesvědčovali, že je v posteli vynikající a že s ním prožíváte pravý ráj, když oba víte, že to tak není. Prodloužený víkend ale můžete využít pro partnerské změny, které se postarají, aby to časem tak skutečně bylo.


Lev: 

Jste sice zamilovaní, ale chováte se trochu paradoxně. Partner vám to může vyčíst zejména v neděli, kdy je Luna ve Štíru, a kdy jsou erotické potřeby všeobecně intenzivnější než obvykle. Když se dost jedovatým způsobem podiví, že se opět pouštíte do práce místo toho, abyste si spolu užili krásného a navíc o hodinu delšího dne, n nezbude, než abyste prací praštili do nejbližšího roku a pozornost věnovali miláčkovi.

Přečíst  Osud 6. týdne, tarotová karta Smrt


Panna: 

O svůj partnerský vztah a jeho trvanlivost se nebojte! Jde o týden, kdy se opět přesvědčíte, že jste si miláčka vybrali po všech stránkách dobře. Zejména o víkendu si uvědomíte, že je i v posteli poměrně skromný a spokojí se s výkony, za které by vás každý jiný bez velkých ohledů vyrazil. Nechcete přejít na jiný styl erotické komunikace a konečně se k němu začít chovat tak, jak si zaslouží?


Váhy: 

Na milostná dobrodružství vás momentálně moc neužije. Máte plnou hlavu pracovních záležitostí, a ani vás nenapadne, abyste přemýšleli nad něčím jiným. Pokud se v tomto týdnu věnujete erotice, berete ji jako příjemný prostředek, který slouží k účinné relaxaci. Miláčkovi se však se svými postřehy zbytečně nesvěřujte. Obvykle sice vztahovačný ani vzteklý nebývá, ale tentokrát by mohl svůj přístup změnit.


Štír: 

Když se stane, a vy se o víkendu s partnerem pohádáte, berte to jako přeháňku, který odejde stejně rychle, jako přišla, a žádné negativní následky po sobě nenechá. Přesto byste se měli na chvíli vcítit do svého partnera a nemyslet si, že si ho usmíříte sexem. Vy byste se o to sice mohli pokusit, ale tím byste svého miláčka naštvali tak, že byste na veškeré erotické kontakty mohli na pěkných pár chvil zapomenout.


Střelec: 

Neustále máte chuť na sex a dokonce i člověka, který se rozhodl, že vám ji pomůže uspokojit. Pozor si dávejte hned ve středu, kdy je Venuše ve vašem znamení sice pod sextilem Jupitera, ale zároveň pod kvadraturou Neptuna. Hlídejte své touhy a dávejte si pozor, abyste nepřekročili hranice. Uvědomte si, že je lepší, když se pomilujete jednou a pořádně, než abyste se milovali třikrát a pokaždé si vysloužili vyčítavý pohled neuspokojeného miláčka.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 27.03.2017 do 03.04.2017


Kozoroh: 

I člověk tak odolný mimoverbální komunikace si uvědomuje, že se kolem něj něco děje. Dojde vám, že se kolem vás motá člověk, který sice nahlas nic neříká, ale přesto vás svádí každým svým gestem. Za jiných okolností byste ho možná i vyslyšeli, protože vám jeho zájem lichotí, ale teď si uvědomujete, jak moc vám leze na nervy jeho suverénnost a jistota, že vás přes veškerý váš odpor nakonec získá – a dost tvrdě ho odmítnete.


Vodnář: 

Občas je potřeba překonat planetární sílu a udělat to, co vám radí zdravý rozum. Pokud přijdete ve čtvrtek z práce unavení a jediné, o čem uvažujete, je čaj nebo káva a klid, počítejte s tím, že to bude jinak. Miláček využije dnešní konjunkce Slunce s Merkurem k tomu, aby si s vámi upřímně pohovořil a jemně vám vytkl, že se s ním v poslední době málo mazlíte. Poslechněte zdravý rozum, který vám radí, abyste zbytečně nedráždili hada bosou nohou a své chyby co nejrychleji napravte!


Ryby: 

Váš erotický život připomíná zvláštní divadlo, ve kterém hrajete dvě rozdílné role. Zatímco v týdnu ze všech sil a s použitím veškeré fantazie, které jste schopni, lákáte do postele někoho, komu se k vám ani trochu nechce, o víkendu se situace obrátí. Někdo se rozhodl, že volných tří dnů využije k tomu, aby konečně dostal do postele vás, a vůbec nechápe, že nejste nadšení, ale naopak odmítáte. U ostatních by vám to bylo k smíchu, ale věc se týká vás, a vám je skoro do pláče…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..