Erotický týdenní horoskop od 23.01.2017 do 30.01.2017

By | 17.07.2020
Beran: 

Kouzlo vaší osobnosti momentálně nefunguje tak, jak byste si představovali. Obvykle vám na to, abyste někoho dostali do postele, stačí jeden vášnivý pohled, ale teď tato osvědčená taktika přináší jiné plody, než jste čekali. Vaše erotické pohledy nezabírají, a pokud chcete z někoho učinit svého sexuálního partnera, dá vám to víc práce, než jste zvyklí. Kdybyste to zkusili přes přátelství a společné zájmy, bylo by to lepší.


Býk: 

Jako člověk, který je v sexu i mimo něj bytostný vyznavač konzervativních hodnot, to opravdu nemáte lehké. Váš miláček vás neustále provokuje a v posteli pro vás vyžaduje něco, s čím nechcete souhlasit. Pokud vás bude přesvědčovat jemně a s pochopením, měli byste se překonat a o jeho návrzích uvažovat. Když však použije taktiku, která hraničí s citovým vydíráním, musí rychle zjistit, že se takto k cíli nedostane.

Blíženci: 

Nové lidi poznáváte moc rádi a rychle s nimi dokážete najít společnou řeč. Vás miláček je však z naprosto jiného těsta! Když přijdete jako se skvělým nápadem s tím, že byste měli zaktivovat své společné kamarády a domluvit se s nimi na swingers party, nadšenou odezvu nečekejte. Buďte rádi, že vám miláček za vaše nápady jen vynadá a ostře vám doporučí, abyste na něco podobného zapomněli!


Rak: 

Veškeré erotické aktivity byste měli stihnout v pracovní části týdne. Bude to náročné, ale zase budete mít díky Marsu, který v této době prochází Rybami, spoustu energie. Miláček je projevy vaší vitality nadšený a jen těžko chápe, že o víkendu bude všechno jinak. Kdybyste mu však řekli, že nejpozději v neděli večer, kdy se Luna dostane do Ryb, se všechno vrátí k normálu, situaci by to zásadně zklidnilo.

Přečíst  Denní horoskop 1.3.2024


Lev: 

Když o vás miláček nestojí, můžete si vybrat, zda půjdete proti své hrdosti a budete ho přemlouvat, nebo se zachováte tak, jak vám povaha velí. S rozhodnutím počkejte až na novoluní, které ve vašem partnerském sektoru probíhá v sobotu, a kdy se může leccos vysvětlit. Pokud partner zásadně změní chování a stane se z něj milenec snů, není to proto, že by ho jeho úlet odmítl, ale proto, že v práci něco vyřešil a teď se mu vrátila chuť do života.


Panna: 

Jde o týden, kdy jste naprosto v pohodě. Mars prochází až do sobotního časného rána vaším partnerským sektorem, a vy miláčkovi v každé vhodné chvíli dokazujete, že všechno, co se říká o chladnosti vašeho znamení, je totální nesmysl. Sobotu a část neděle můžete určit na zotavenou, ale už v neděli v podvečer, kdy se do vašeho partnerského sektoru vás čekají zážitky, které budou stejně kvalitní, jako ty první…


Váhy: 

Opět si uvědomíte, že s lidskou mlčenlivostí se počítat nedá. Kamarád, který vám slíbí, že o vašem záletu nic neprozradí a vaše úlety pokryje, se nakonec ukáže jako upovídaný tvor, který na veřejnost pustí podstatně víc, než je zdrávo. Pokud na základě těchto zkušeností usoudíte, že bude dobře, když si dáte chvíli pauzu a poskytnete okolí možnost, aby zase chvíli mohlo pomlouvat někoho jiného, bude to jen dobře.


Štír: 

To, že chcete někoho získat, je v pořádku, ale musíte si rozumně vybírat prostředky, které vás ke kýženému cíli dovedou. Když se ve chvíli, kdy všechny ostatní cesty zklamaly, rozhodnete, že použijete sexuální magii, počítejte s problémem. Nic nezískáte, protože se situace ani o kousek nezmění, a ještě budete litovat nemalých peněz, které jste čarodějnici za výkony, které stejně k ničemu nebyly, museli zaplatit předem…

Přečíst  Dary podzimu: Šípková růže


Střelec: 

Hosty máte obvykle rádi, ale o tomto víkendu vám nesednou ani omylem. Bezchybně zazvoní právě ve chvíli, kdy je vám s miláčkem velice dobře a kdy se všechno schyluje k velkému finále. Nejhorší však je, že se nemůžete tvářit, že nejste doma! Nezbude, než abyste se co nejrychleji uvedli do pořádku, šli jim otevřít, tvářili se, že jste vůbec nezaregistrovali jejich potutelné pohledy a ještě předstírali, že je vidíte rádi…


Kozoroh: 

I když rozhodně nepatříte k podezíravým lidem, přesto se ve vašem okolí nacházejí typy, kterým byste se momentálně měli vyhýbat obloukem. Když o někom víte, že patří k těm, kteří mají jako koníček a oblíbený sport rozbíjení cizích vztahů, raději kontakty omezte. Vašeho miláčka by do postele nedostal, ale vám by náladu zkazilo už jen to, že byste museli pozorovat, jak se o to pokouší.


Vodnář: 

Vaše vynalézavost v odmítání partnera je podivuhodná, a fantazie, s níž mu vysvětlujete, že se mu opravdu nemůžete věnovat, nezastavitelná. Kdybyste mu však rovnou řekli, že na postelové hrátky nemáte nejmenší náladu, protože máte hlavu plnou myšlenek, které se týkají práce, bylo by to jak čestnější, tak pro další vývoj vašeho vztahu bezpečnější. Když miláček usoudí, že vás v posteli přestal přitahovat, budete mu marně vysvětlovat, že to tak není.


Ryby: 

Týden probíhá normálně, ale víkend pro vás chystá nejedno překvapení. S údivem zjistíte, že vás vzrušuje člověk, který vám dosud celkem nic neříkal – a začnete přemýšlet, co s tím máte dělat. Bylo by dobré, kdybyste počkali na nedělní večer, kdy se Luna přesune do vašeho znamení. Na kvalitu inspirace, kterou vám přinese, se můžete spolehnout. Když tuto taktiku využijete, je další pozitivní vývoj vztahu jistý a oboustranná erotická spokojenost zaručená.

Přečíst  Co je harmonie ?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..