Erotický týdenní horoskop od 19.09.2016 do 26.09.2016

By | 14.06.2020
Beran: 

Od čtvrtečního večera, kdy se Slunce přesunulo do vašeho partnerského sektoru, se cítíte skvěle. Máte pocit, že do vaší ložnice se přesídlili všichni dobří duchové a teď se jen snaží, aby vám tam bylo co nejlépe. Jste s člověkem, kterého označujete za toho pravého, a přesto, že celé noci promilujete, ráno vstáváte plní sil, optimismu a zvědavosti na to, co přinese den.


Býk: 

Hlavně o víkendu, kdy už bude Venuše bezpečně ve vašem partnerském sektoru, sami pochopíte, že nastal čas, abyste si mezi svými nápadníky konečně vybrali. Konkurz na milence můžete začít třeba tím, že dotyčného budete pozorovat při jídle. Pokud bude jíst a pít s chutí a přitom elegantně, je naděje, že stejně jako k jídlu bude přistupovat i ke všem dalším životním radostem.

Blíženci: 

Práce máte sice hodně, ale to ještě neznamená, že byste měli odpískat všechno, co činí život krásným. Když jen trochu omezíte neustálé poletování po internetu, kde se hrabete v tom, co pro vás vůbec není podstatné, a ušetřený čas místo toho věnujete svému miláčkovi, všestranně vám to prospěje. Sex na rozdíl od počítače nekazí oči, a hlavně při něm nemáte tendenci pořád něco bezmyšlenkovitě pojídat…


Rak: 

Hlavně ve druhé polovině týdne a zejména o víkendu budete ve všem, co se sexu týče, až neskutečně optimističtí. Váš miláček bude v pohodě, a nad tím, že v posteli nezažíváte žádné ohňostroje, ale zcela normální a přirozený sex, nikterak netruchlíte. Navíc si užíváte skvělého zdravotního stavu, kdy vás nebojí hlava ani nic jiného a kdy si vychutnáváte život po všech stránkách.


Lev: 

Zejména o víkendu, kdy bude Venuše ve Štíru, si dávejte pozor, abyste v sexu nic nepředstírali – a to ani v případě, kdy by vás vaše mysl stratéga přesvědčovala, že je to to nejlepší, co se dá v dané situaci dělat. Pokud začnete hrát, už nikdy se nebudete moci chovat přirozeně. Pak budete jen s pocitem hořkosti vzpomínat na doby, kdy byl pro vás sex příjemnou zábavou a ne obtížným úkolem.

Přečíst  Watsu: Využití shiatsu ve vodě


Panna: 

Miláček přijde s nápadem, který se sice týká sexu, ale který vás nesmírně překvapí. Váš drahoušek, který až dosud o žádných erotických hrátkách nechtěl ani slyšet, najednou usoudí, že by bylo bezvadné, kdybyste zakoupili čokoládu, určenou k malování na tělo. Neptejte se ho, kde objevil svůj výtvarný talent, ale řekněte, že je to zajímavý nápad, jehož realizaci si oba skvěle užijete.


Váhy: 

Partnera, který vás zbožňuje, jste si vždycky přáli – a nyní ho tedy máte. Přesto – nebo právě proto – s ním nejste po erotické stránce ani trochu spokojeni. Váš miláček na vás hledí jako na svatý obrázek a vůbec nechápe, že vy byste dali přednost situaci, kdy by vás bez ohledu na cokoliv nejdříve pořádně chytil a pak energicky stisknul. Budete mu to jen naznačovat, nebo mu to řeknete přímo?


Štír: 

Pokud románek, počítejte s tím, že bude opravdu bouřlivý. Potíž je v tom, že vy oba patříte k lidem, kteří vědí, že pořádná hádka je tou nejlepší milostnou předehrou, zatímco lidé z vašeho okolí k této moudrosti ještě nedospěli. Pokud se budete chovat tak, jak je vám blízké, budou to jedovatě komentovat, pokud se budete chovat tak, abyste nenarazili, zase si nic neužijete. Opravdu to nemáte lehké…


Střelec: 

Ve vztahu byste uvítali alespoň kousek harmonie navíc. Zatím jste nahlas říkali, že je podstatné hlavně vzrušení a na tom ostatním vůbec nezáleží, ale teď musíte sami přiznat, že jste se zmýlili. Neustálých změn, kdy nevíte, co platí a co ne, máte až nad hlavu, a je vám jasné, že jediné, co potřebujete, je trocha klidu. Pokuste se o tom s miláčkem promluvit ve čtvrtek večer, kdy rychle pochopí, o co vám jde.

Přečíst  Drahé kameny XXXVI. díl: MOOKAIT


Kozoroh: 

Vzpomínky na bývalou lásku byste měli tlumit a jen doufat, že je časem zaženete úplně. Pokud se s tím nic nepokusíte udělat, můžete se už o víkendu dočkat chvíle, kdy vám miláček právem vytkne, že v posteli máte sice jeho, ale ve skutečnosti je tam s vámi jako třetí jeho předchůdce. Když vám to řekne, budete naštvaní, ale sami si musíte přiznat, že se hádat nemůžete, protože má pravdu.


Vodnář: 

Je pravda, že to, do čeho jste se začátkem týdne pustili, vás bude už o víkendu upřímně mrzet. V době, kdy je však Venuše ve Vahách (je zde do pátku do 16.52), vás však nenapadne, abyste o tom přemýšleli nebo abyste si to dokonce rozmlouvali. To, co prožíváte, je neobyčejně sladké a vzrušující, a vy si to užíváte. Na to, aby vás hryzalo svědomí nebo abyste toho litovali, budete mít dost času až o víkendu!


Ryby: 

Když jste nervózní, naštvaní nebo přetažení, sex s tím nic neudělá. Ve chvíli, kdy jste v posteli, můžete sice na chvíli zapomenout, ale v momentě, kdy se srdeční tep ustálí na normální úrovni, se starosti vrátí se zdvojenou intenzitou. Naštěstí se koncem týdne situace vylepší. Pro problémy se najde řešení a vy sex začnete užívat nejen jako drogu, která má zahnat stresy, ale jako ten nejhezčí způsob partnerské komunikace.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..