Erotický týdenní horoskop od 16.9.2018 do 22.9.2018

Napsala | 16.09.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Hlavně nepochybujte o tom, že jste v sexu opravdu dobří. Když se budete chovat dostatečně sebevědomě, partnera to přitáhne. Navíc vás začne vnímat jako milence, o jehož přitažlivosti se nepochybuje. Nejdříve ho musíte přesvědčit, že je mu s vámi dobře. To, že vám vyzná lásku a možná vás i požádá o ruku, bude jen dalším logickým vývojem slibně započatého vztahu.

Býk

Dokážete nemožné! Umíte se bavit o suchých, praktických a naprosto nezajímavých záležitostech, ale pod povrchem to nebezpečně jiskří. Můžete si namlouvat, že se nic neděje a že to, co děláte, je naprosto normální, ale v hloubi duše dobře víte, že je to jinak. Je vám jasné, že si zatím můžete hrát na kolegy, ale že je jen otázkou času, kdy se vztah dosud kolegiální změní v něco daleko vášnivějšího.

Blíženec

To, že partner reaguje na telefony se zpožděním a na zprávy neodpovídá vůbec, by vás mělo přimět k zamyšlení. Je vám jasné, že si s vámi jen pohrává. Vůbec se vám to nelíbí. Bude vám sice vysvětlovat, že jde o jednání, které má mezi vámi zvyšovat erotické napětí a sexuální přitažlivost, ale ve skutečnosti tím jen zkouší vaší trpělivost a výdrž. Opravdu chcete v takovém vztahu pokračovat?

Rak

Nehledejte problémy tam, kde nejsou! V pondělí a v úterý večer, kdy je Luna ve Vahách, sice můžete miláčka k erotice přesvědčovat, ale velký úspěch nečekejte. Není to však tím, že by partner o síly a chuť přišel na záletech, ale proto, že toho má v práci až nad hlavu a na sex se nedokáže pořádně soustředit. Berte to jako něco, co se stává, a nedělejte kolem toho zbytečné dusno.

Lev

Váš erotický život projde hodně bouřlivými změnami. Může za ně Mars, který se v úterý v časných ranních hodinách vrací co vašeho partnerského sektoru. Pod jeho vlivem se rozhodnete, že zapomenete na všechno, co vás s partnerem rozdělovalo, a začnete pracovat na tom, co vás konečně spojí. Sami mu dokonce navrhnete, že v posteli vyzkoušíte něco, po čem miláček touží a o čem jste vy dosud nechtěli ani slyšet.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 2.9.2018 do 8.9.2018

Panna

Nabídku na zajímavou slevu v internetovém obchodě, kde se specializují na hračky pro dospělé, byste měli důkladně prostudovat. Překvapením nebude konce. Zjistíte, že se v poslední době na trhu objevila spousta zajímavých maličkostí, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Přitáhněte k počítači miláčka a začněte si to, co vám zpestří večery!

Váhy

V pondělí a v úterý večer, kdy je Luna ve vašem znamení, musíte mít smysl pro míru. S partnerem si můžete pohrávat, ale musíte to dělat tak, aby ho vaše jednání zbytečně neodradilo. Naštěstí instinktivně víte, jak se chovat. Přísliby střídáte s náznaky odmítání tak skvěle, že je atmosféra kolem vás erotikou doslova nabitá a váš miláček skoro hoří.

štír

Kdyby bylo na vás, byl by váš a miláčkův program naprosto jednoduchý. Celé dny byste trávili v posteli, odkud byste vylezli leda do kuchyně, kde byste si dali něco k jídlu. S partnerem to však po této stránce tak snadné nebude. Erotiku sice miluje stejně jako vy, ale na rozdíl od vás jsou pro něj důležité i povinnosti. Líbit se vám to nemusí, ale k tomu, aby si kvůli vašim erotickým choutkám vzal dovolenou, ho asi nepřimějete.

Střelec

S partnerem jsou trochu problémy. Nechápe, že můžete mít sice práce až nad hlavu, ale sex přesto potřebujete. Pokuste se mu vysvětlit, že se teprve v jeho objetí krásně uvolníte a srovnáte si myšlenky. Jemu to sice bude připadat jako hodně za vlasy přitažené vysvětlení, ale nakonec pochopí, že bude lepší, když vám tuto speciální sexuální relaxaci umožní.

Kozoroh

Ve středu, kdy se Venuše ve vašem sektoru lásek dostává do opozice s Uranem, se dobře hlídejte. K průšvihu máte jen krok! Až dosud jste si mohli myslet, že se za všech okolností dokážete ovládat, ale teď zjišťujete, že je všechno jinak. Hrozí, že právě ve středu potkáte člověka, jehož sice vůbec neznáte, ale který dokáže vaši erotickou stránku aktivovat tak, jako dosud nikdo.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 23.12.2018 do 29.12.2018

Vodnář

Dávejte si pozor na to, koho a proč svádíte! Je docela možné, že se o někoho začnete zajímat jen proto, že je pro všechny ostatní nedobytný. O tom, že člověka, na kterého se zaměříte, taky získáte, nepochybujte. O tom, že s ním strávíte pár velmi vášnivých nocí, nepochybujte rovněž. Potíž je však v tom, že on se do vás nakonec zamiluje, kdežto vy do něj ne.

Ryby

Kritickým dnem je pátek. Jste pod vlivem opozice mezi Merkurem a Neptunem, takže hrozí, že podlehnete člověku, který umí sice mluvit jako kniha, ale taky lže, jako když tiskne. O svých erotických schopnostech a talentech vám může vyprávět, co se mu jen líbí, ale vy dejte přednost praxi. To, že po první zkušenosti usoudíte, že byste s ním dále jen ztráceli čas, je už jen poslední logický krok.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..