Erotický týdenní horoskop od 12.09.2016 do 19.09.2016

Napsala | 11.09.2016
Beran: 

Na ranní sex, kterému dáváte za všech okolností přednost, není v tomto týdnu ani nálada, ani čas. Mohou za to vaše ratolesti, jimž se nechce vstávat a které budete muset z postele doslova vyhánět. Večer, kdy by se dalo všechno dohnat, zase budete tak unavení, že vás myšlenky na jakékoliv hrátky spolehlivě opustí. Vyčkejte do víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy to bude lepší!


Býk: 

V úterý, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Sluncem a Merkurem, vám ke vzrušení stačí, když vám miláček zašeptá do ucha pár erotických slůvek. Potíž je v tom, že váš miláček je zlomyslný, takže vám je šeptá ve chvíli, kdy se návrhy v žádném případě nemohou realizovat, a potom se vaším vzrušením baví. Vymyslete účinný způsob, jak mu jeho něžné týrání vrátíte!

Blíženci: 

Všechno má své dobré a špatné stránky. Dobré je to, že si můžete užít pozitivního vlivu Venuše, která prochází vaším sektorem erotiky, a milovat se podle libosti. Špatné je to, že na vás působí Saturn ve vašem sektoru dlouhodobého partnerství. Dobře si uvědomujete, že může nastat situace, kdy za odpoledne, prožité zdařilým sexem, zaplatíte celým dosavadním životem. Opravdu to chcete riskovat?


Rak: 

Když v posteli něco nechcete, řekněte to nahlas. Kdyby se náhodou stalo a váš miláček nepochopil, nebo si myslel, že to nemyslíte vážně, opakujte to tak dlouho, až mu to dojde. Atmosféra se sice může poněkud zahustit, ale pořád to bude lepší, než kdybyste se zaťatými zuby snášeli něco, co vás nebaví, potěšení vám to nepřináší a vy to děláte jen proto, aby byl doma klid.

Přečíst  Langoše do sáčku


Lev: 

Hlavně o víkendu, kdy se Venuše dostává do opozice s Uranem, je potřeba, abyste eventuální milence drželi od rodinného krbu co nejdále. Zprávy okamžitě mažte, telefon pro jistotu vypněte. Kdyby se náhodou stalo a váš oficiální partner zvedl telefon od vaší tajné lásky (navíc neuměle maskované), jen těžko byste mu vysvětlovali, že to byl omyl nebo nejapný žert kolegů.


Panna: 

Pokud jste dosud o energetických upírech jenom slyšeli, máte konečně možnost, kdy se můžete přesvědčit, že opravdu existují. Jakmile se s takovým upírem ocitnete v posteli, budete vstávat naprosto bez energie a se samými negativními pocity. Když se vám to s jedním člověkem stane po několikáté, vyhněte se mu a hledejte někoho, kdo vás při sexu o energii nepřipraví, ale naopak vám ji dodá.


Váhy: 

Díky Venuši, která vám vládne a která se pohybuje vaším znamením, jste po erotické a sexuální stránce konečně spokojení. V intimních chvílích dostáváte víc, než dáváte, což je pro vás zcela nová zkušenost. Váš miláček je ochoten pro vaši spokojenost udělat naprosto cokoliv. Berte to jako zaslouženou odměnu za předchozí životní šrámy a buďte rádi, že jste se konečně dočkali.


Štír: 

Jde o týden, kdy sice vášně hoří vysokým plamenem, ale kdy se nejednou dostanete do situace, kdy budete mít pocit, že vám sebelepší sex nestojí za stresy, které kvůli němu prožíváte. V každém případě byste měli zapomenout na veškeré erotické radovánky, které hodláte provozovat v pracovní době. Ostatním by to možná mohlo projít, ale vám by se podobné aktivity řádně vymstily.


Střelec: 

Hlavně v pátek, kdy ve vašem sektoru profesní ctižádosti probíhá zatmění, si zachovejte zdravý rozum a jasný úsudek. Pokud se kolem vás motá šéf (nebo pokud jste šéf, aktivní podřízený), který neskrblí úsměvy a jednoznačnými eroticky podloženými nabídkami, musíte si vymyslet vhodnou záminku a co nejrychleji zmizet. Sex, který byste s ním absolvovali, by za nic nestál a ještě by za sebou táhl spoustu potíží.

Přečíst  Ájurvédská strava


Kozoroh: 

Opravdu chcete ztrácet čas tím, že budete dumat nad problémy, které nevyřešily ani daleko moudřejší hlavy, než je ta vaše? Když místo toho využijete zejména ve čtvrtek Lunu, která prochází vaším komunikačním sektorem, bude to daleko lepší. Pohovořte s eroticky zajímavým objektem! Ten vám vzápětí rád a s chutí nabídne pořádné milování, jež vám prospěje víc, než úvahy nad hlubinami života.


Vodnář: 

I když jste známý jako člověk, který se ničemu nebrání a zkušenosti shání, kde se dá, jsou chvíle, kdy se musíte držet zpátky. Pokud vám v úterý nebo ve středu někdo, koho vidíte poprvé v životě, nabídne nechráněný sex, měli byste zpozornět. Ve chvíli, kdy dotyčný začne naléhat s tím, že si přece nebudete krásné chvíle kazit ochranou, vymyslete záminku, která vám umožní uniknout, a co nejrychleji zmizte!


Ryby: 

Zatmění, které v pátek ve vašem znamení probíhá, vám sice na jedné straně přináší stres, ale na druhé vám dává šanci na svobodu. Pokud máte jistotu, že v poslední době jen ztrácíte čas s člověkem, který je v životě i v posteli k ničemu, máte šanci, abyste se ho elegantně zbavili. O erotické uspokojení nepřijdete, protože se rychle najde někdo, kdo nevhodného partnera plnohodnotně nahradí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.