Erotický týdenní horoskop od 05.09.2016 do 12.09.2016

By | 01.08.2020
Beran: 

Na nervy vám leze kolega, který se netají zájmem o váš erotický život. Neustále se vyptává, má nejrůznější narážky a vy už začínáte ztrácet trpělivost. Naštěstí se Jupiter v pátek dostává do vašeho partnerského sektoru a vy uděláte něco, co mu vyrazí dech. Následně vás začne brát jako člověka, na kterého si je potřeba dávat pozor, a konečně se k vám bude chovat s úctou.


Býk: 

Zajímavé večery vás čekají od pondělka do středy, kdy jste pod vlivem Luny ve svém partnerském sektoru. Planety se vám starají o opravdu kvalitní erotický náboj. Dejte si jen pozor, abyste se zbytečně nepohádali. Výměna názorů by sice byla velice ohnivá, ale vy byste na ni vyplývali veškerou energii, takže by vám na večerní hrátky už žádná nezbyla…

Blíženci: 

Hlavně se nenechte v erotických záležitostech ovládat Merkurem, který aktuálně prochází zdrženlivou Pannou. Když se vám někdo líbí nebo ho dokonce obdivujete, klidně mu to řekněte. Vzápětí pochopíte, že to bylo to nejlepší, co jste mohli udělat. Ve chvíli, kdy budete mít dotyčného pevně v náručí, vám sám sdělí, že vás už dlouho miluje, ale už chtěl z vašeho života zmizet, protože si myslel, že k vyznání nikdy nenajde odvahu.


Rak: 

Mezi lidi můžete sice vyrazit, ale počítejte s tím, že se tam dlouho nezdržíte. Vašemu miláčkovi se v sexy oblečení a společenské úpravě líbíte tak, že tam budete sotva půlhodinu a už vás požene domů. Vy si pak můžete vybrat, zda se necháte o zábavu připravit, nebo zda mu dopřejete rychlovku někde v ústraní a pak se oba vrhnete do víru zábavy, která vás zcela pohltí.

Přečíst  Chřest: Zelenina králů


Lev: 

Pracovní nabídka, která padne, vám vyrazí dech, ale zároveň vás dostane do situace, kterou jste dosud neřešili. Člověk, který vám nabízí práci, k tomu dává víc než slušný plat, ale zároveň se netají tím, že za svou nabídku čeká odměnu v erotických naturáliích. Dáte mu, co chce, nebo poslechnete instinkty a pošlete ho do háje tak, aby se vám příště vyhýbal obloukem?


Panna: 

Týden proběhne v pohodě, ale v sobotu byste měli být opatrní. Jste pod vlivem kvadratury mezi Saturnem a Neptunem, což znamená, že špatně odhadnete situaci. Hrozí, že si s někým nejdříve začnete slovně eroticky pohrávat, ale neuvědomíte si, jak rychle se může od slov přejít ke skutkům. Když si uvědomíte, co se vlastně děje, budete v průšvihu až po uši a naděje na to, že se z něj vyhrabete, bude mizivá…


Váhy: 

Vášně jsou krásné, ale ve chvíli, kdy vám v neděli přerostou přes hlavu, se mohou stát zdrojem neobyčejných frustrací. Uvědomte si, že pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem jste si do postele schopní vzít člověka, který se bude chovat naprosto jinak, než byste čekali a než byste si zasloužili. Pokud si nechcete lízat opravdu bolestivé rány, nic nového nezkoušejte!


Štír: 

V úterý a ve středu potřebujete k nezvladatelnému erotickému výbuchu opravdu málo. Stačí, když jen ucítíte vůni svého miláčka, aby vám změkla kolena a vy rázem zapomněli na všechny povinnosti. Pokud jste ještě nezažili chvíli, kdy kvůli sexu hodíte za hlavu veškeré pracovní povinnosti a totálně se vykašlete na všechno, co buduje vaši kariéru, máte výjimečnou šanci!


Střelec: 

Jde o týden, kdy neustále zápasíte s časem a honíte nejrůznější termíny. Do práce se plížíte postranními cestičkami a šéfovi se vyhýbáte jako moru. Je na vás totiž na první pohled jasně vidět, že jste sice bez snídaně, ale zato po skvělém ranním sexu. Kolegové sice trochu závidí, ale nakonec to pochopí, ale v šéfovi by váš spokojený výraz spolehlivě vyvolal záchvat vzteku.

Přečíst  Tibetská mantra I. díl: Om mani padme hum II.


Kozoroh: 

To, že vám na začátku týdne v erotických hrátkách něco nevyjde přesně tak, jak jste si představovali, není důvod, abyste se rozčilovali. Kdybyste všechny pokusy o zavedení nových způsobů mazlení odložili na víkend, kdy je Luna ve vašem znamení, bylo by to lepší. Luna v Kozorohu není sice právě eroticky inspirativní, ale výdrž, kterou vás obdaří, vám budou všechna ostatní znamení právem závidět!


Vodnář: 

Sex, který v tomto týdnu provozujete, se nedá označit jinak než jako přátelský. Pozor si však dávejte v případě, kdy vás dlouhodobý kamarád, který je aktuálně bez partnera, požádá o erotickou výpomoc. Když vám slibuje, že to nic neznamená, protože mu jde jen o uspokojení tělesných potřeb, může to myslet upřímně. Přesto je značné riziko, že po akci svůj názor zásadně změní a začne vás regulérně uhánět.


Ryby: 

Všechno, pro co se v erotice rozhodnete, musí projít odsouhlasením vašeho partnera. I když pozor si dávejte zejména v sobotu, kdy vaše rozbouřená fantazie může narazit na to, co váš trochu konzervativní miláček považuje za něco, co už překračuje hranici. Navíc by se začal vyptávat, jak jste na takový nápad přišli a kde jste se to naučili, což by vás už naštvalo definitivně…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..