Erotický týdenní horoskop od 01.01.2018 do 08.01.2018

Napsala | 31.12.2017
Beran: 

Ale že se vám v erotice daří! Skvělý bude zejména víkend. V pátek ráno se Luna dostane do Střelce a vy si s miláčkem dopřejete to, na co jste vlastně od konce minulého roku neměli čas. Hlavně si nedomlouvejte žádná přátelská setkání. Erotika vás pohltí natolik, že byste tam buď přišli pozdě, nebo byste se jeden druhému věnovali natolik, že byste tam nedorazili vůbec.


Býk: 

Celá první polovina týdne je v tomto směru krásná a záviděníhodná. Nádherně ozářená Venuše vám v erotice štědrou rukou sype šance, o kterých jste dosud jenom snili. Potíž je v tom, že ctitelů je víc, než je zdrávo. Pak musíte aktivovat všechny své logistické talenty. Musíte si všechno rozvrhnout tak, aby se vaši ctitelé nikdy nepotkali.

Blíženci: 

Na erotiku máte sice náladu, ale chybí vám na ni čas. V práci je toho tolik, že přijdete domů a jste rádi, že ještě vůbec dýcháte. Naštěstí máte miláčka, který má pochopení a žádné extravagance po vás nevyžaduje. Smířeně si počká na víkend, kdy bude Luna ve vašem partnerském sektoru a kdy všechno doženete. Buďte rádi, že ho máte!


Rak: 

Hlavně musíte partnerovi vysvětlit, že k sexu potřebujete i romantiku a něhu. Partnerovi z vodních znamení to vysvětlíte snadno, ale Kozoroh může mít dojem, že to s požadavky, které k němu máte, vyloženě přeháníte. Vy pak můžete přemýšlet, zda máte mávnout rukou, nebo ztrácet čas tím, že mu budete vysvětlovat něco, co stejně není v stavu pochopit.


Lev: 

O tom, zda láska prochází žaludkem, se dá s úspěchem pochybovat. Jakmile na tuto strategii najedete, zjistíte, že miláček sice s chutí sní všechno, co před něj postavíte, ale na jeho výkonech se to nikterak neprojevuje. Kdybyste ale k večeři udělali mořské plody nebo jiné lehké jídlo, které doplníte lehkým bílým vínem, bude rázem všechno v nejlepším pořádku.


Panna: 

Optimální erotické vibrace přicházejí v pondělí a v úterý, což je skoro škoda – pokud ovšem nemáte osvíceného zaměstnavatele, který by vám dal sexuální volno! Alespoň částečně to však můžete dohnat večer. Pondělní je pod vlivem sextilu mezi Marsem a Plutem, úterý pozitivně ovlivní sextil mezi Venuší a Marsem. V každém případě si užijete tak, že na to budete dlouho vzpomínat!


Váhy: 

Milovat se můžete, ale musíte k tomu volit vhodnou polohu. Na všechny krkolomné pozice zapomeňte! Miláčka upozorněte, že vášeň je sice krásná, ale vy si potřebujete především šetřit záda. Bude překvapený, ale nakonec pochopí, že s vámi nehne. Vy však můžete jít ještě dál a požádat ho, aby milostnou předehru uskutečnil tím, že vám nejdříve záda jemně rozmasíruje. Bude to vynikající!


Štír: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, si vyloženě užíváte. Miláček vás ve všech směrech hýčká a vy mu to moc rádi dovolíte. Jediné, co musíte v tomto období erotické hojnosti důsledně zahánět, jsou veškeré úvahy o tom, že byste si mohli nebo dokonce měli pořídit milence. Je pravda, že jde o životní zkušenost, která vám chybí. Zkušenosti ostatních však ukazují, že není čeho litovat.


Střelec: 

Neustále čekáte, až váš miláček dostane rozum a neustále se tak neděje. Nezbude, než abyste mu vysvětlili, že i vy se občas potřebujete vyspat a načerpat tak síly na nový den. Jeho probouzení za účelem provozování erotických hrátek vám sice lichotí, ale spánek, o který tím přijdete, vám nenahradí. Řekněte mu to tak, aby mu bylo jasné, že nežertujete, ale zároveň tak, aby se zbytečně neurazil.


Kozoroh: 

Erotické hračky, které jste dostali pod stromeček, nechte ještě nějakou chvíli odpočítat. Nejsou potřeba, protože si zatím vystačíte vlastními silami a vlastní fantazií. Jejich používání navíc ani nijak zvlášť nepřeje Venuše, která vaším znamením momentálně prochází. Jde o planetu klasického sexu v klasickém znamení, která veškeré experimenty odsuzuje k nezdaru.


Vodnář: 

Ve čtvrtek, kdy se Merkur dostává do vašeho sektoru tajemství, se můžete dozvědět o erotice dozvědět spoustu zajímavých věcí. Informace kamarádů, kteří vám říkají, že se jeden váš společný známý vsadil, že vás dostane do postele, neberte na lehkou váhu. Dotyčného pozorujte, a pokud usoudíte, že měli pravdu, při první příležitosti mu řekněte, že všechno víte. Jeho výraz bude k nezaplacení…


Ryby: 

Představa nekomplikovaného a erotického života se mění v realitu. Sex si užíváte, ale rozhodně nehrozí, že byste se kvůli němu hádali. O víkendu navíc vyrazíte na ples nebo na večírek. Tam s uspokojením zjišťujete, že erotická přitažlivost, která vás a partnera kdysi spojila, pořád ještě funguje.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.