Drahé kameny XXI. díl: HELIOTROP /KREVEL/ BLOODSTONE

Napsala | 16.01.2012

BloodStones]Tento temně šedozelený kámen s rudými kapkami se dodnes nalézá v nalezištích v Austrálii, Rusku, Indii, Brazílii a v České republice.

Heliotrop se užíval k zastavení krvácení, k nabytí bohatství, odvahy, vítězství, síly, ochrany, k léčení a při obchodování.

Heliotrop je kamenem projektivním, jeho planetou je Mars a elementem oheň. Říká se o něm, že má mystické, až magické vlastnosti. Pomáhá dodat odvahu, zlikvidovat vztek, zklidnit obavy, zmírnit agresivitu a podráždění, netrpělivost. Dokáže zahnat zlo a všechny negativní síly a drží je v bezpečném odstupu. Je to kámen ochrany, dokáže uzemnit, zvýšit intuici i kreativitu. Je zdrojem nových sil, pomáhá nám čelit nebezpečným situacím a lépe se s nimi vyrovnat. Dává rozhodnost v okamžiku. Také je to kámen, který přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá zajistit vítězství u soudu i v legislativních záležitostech.

Heliotrop je výborným kamenem, který pomáhá zvýšit imunitu a to proti akutním infekcím, pomáhá pročistit krev, játra, slezinu, ledviny, střeva i močový měchýř. Pomáhá prokrvit orgány a regulovat krevní oběh. Je pomocníkem při onemocnění leukemií, odstraňuje toxické látky z krve. Pomáhá lymfatickému systému a metabolismu, také neutralizuje překyselenost v organismu a pomáhá zabránit potratům. Dokonce i ulehčuje porod.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.