Drahé kameny LIII. díl: TEKTIT

Napsala | 19.11.2012

Tektit]Tektit je kámen původem z Číny. Jde o vzácný jev, kdy na Zemi dopadne velký meteorit, kdy náraz roztaví pozemskou horninu a vzápětí ji vymrští do vzduchu a dopadá na zem. Tato hornina rychle zchladne ve sklo. Tyto vzácné kousky skla se nazývají tektity.

Tektit je kámen mimozemského charakteru, jde v podstatě o meteorit a nese v sobě velmi silnou energii. Ta je vhodná k ochraně a také k vyčištění od všeho negativního. Díky tomuto kameni a jeho prostřednictvím, se můžete spojit s dalšími světy. Tektit pomáhá duchovně růst. Utváří jedinečné spojení mezi hmotou a pozitivní energií. Svému majiteli je pomocníkem v překonání nehezkých zážitků z minulosti a zapamatování si poučení, které z těchto zážitků plynou. Pomáhá se na problémy dívat až do hloubky a nachází pravou příčinu těchto problémů. Tektit je výborný pomocník, který udržuje v rovnováze čakry. Jejich nesprávný směr rotace dokáže obrátit na správný. Má posilující účinky na biomagnetický obal těla. Pomáhá k lepší plodnosti.

Z hlediska léčebného využití je tektit vhodný zejména ke snížení horečky, k lepšímu oběhu krve a zabraňuje přenosu nemocí. Je vhodný i k mentálním operacím.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Koriandr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..