Drahé kameny a my

By | 14.06.2020

Socha z kamene]Drahé kameny mají mnoho zajímavých vlastností – umí podpořit hojení ran, pomáhají při léčbě nemocí a rekonvalescenci. Ale také nám mohou pomoci se chránit a to nejen před nemocemi. Každý kámen má své osobité a výjímečné poslání – můžeme využít jeho síly pro podporu či získání zdraví, určitých vlastností či postojů.

Jak si vybrat vhodný kámen

Lidé si cení krásy drahých kamenů již po staletí. Šperky z drahých kamenů mají co říci i dnešním lidem, kteří nehledají jen bezvýznamné dekorativní předměty, ale spatřují drahé kameny ve spojení s celkovým dobrým zdravím a astrologií. Při výběru toho Vašeho kamene je důležitá intuice. Člověk si podvědomí vybere ten kámen, s nímž se vnitřní ztotožňuje. Nikdy si nevybírejte kámen jen na nějaké doporučení. Jestliže Vás některý kámen mimořádně přitahuje, může to být pro vás právě ten správný kámen. Nechte se inspirovat ke svému individuálnímu šperku a objevte mnohotvárné možnosti kombinace drahých kamenù.

Jak nosit kámen

Pro nejlepší využití schopnosti kamene – absorbovat a převádět energie – doporučujeme častý kontakt s kamenem. Anorganická struktura kamene je dokonale uspořádána k absorbování vlnění určitých vlnových délek. Drahé kameny narození v této velikosti jsou vhodné jako „kámen do ruky“. Když si hrajete se svým kamenem v dlani, působíte tím na akupresurní bod uprostřed dlani, kterým harmonizujete a uvolňujete Váš organismus. To vše je umocněno pozitivním vlněním kamene. Výše uvedený kontakt s kamenem můžeme získat i pomocí dalších výrobků, které nám zpříjemňují život nebo nás i zároveň zkrášlují. Jen namátkou jsou to relaxační stromečky z drahých kamenù, šperky, surové krystaly nebo Budhovy náramky. Celou šíři sortimentu, literatury a informací nelze popsat několika větami.

Jak kamínek čistit

Vodou, sluncem a panenskou zemí. Do kamenù často vkládáme víc ze svých bolestí, zasutých emocí a nevyřešených vnitřních konfliktů, než jsou schopny absorbovat a unést. Nezasvěcenému to může znít neuvěřitelně, ale stává se – dokonce velmi často -, že vnitřní napětí v kameni dosáhne takového stupně, že dostane trhliny nebo dokonce pukne. Druhé nebezpečí – sice neviditelné, ale o to víc škodlivé – se projevuje tím, že kámen sice negativní energie vstřebá, ale nedostane-li se mu očisty včas, vysílá tento náboj v prudké intenzitě do těla nemocného zpět. Proto je velmi důležité kameny po každém použití regenerovat očistou. Nejznámější a nejsnadnější metodou je očista vodou a sluncem,
která je nutná, získáme-li kámen z druhé ruky. Kámen očistíme tak, že jej opláchneme pod tekoucí vodou a pak necháme za oknem načerpat energii. Během tohoto procesu se už musí kamene dotýkat pouze jeho majitel. Velmi podrobné očisty různých typů kamenů popisují autoři knih o drahých kamenech.

Přečíst  Talismany a amulety

Působení kamenù

Úvodem je nutné poznamenat, že léčení a působení kameny není míněno jako náhrada klasické medicíny. Kameny mají na nás v zásadě trojí vliv: oslabují nadbytečné, posilují oslabené a odstraňují blokády, jež brání průtoku životodárné energie. Učí nás zachovávat rovnováhu a usměrňují i náš pocitový život. Vedou nás k trpělivosti, koncentraci, vědomé
pozornosti, pokoře a lásce k živé i tzv. neživé přírodě, jíž jsme sami nedělitelnou součástí. Každý z těchto kamenù může působit na více zdravotních i psychosomatických problémů – kameny se vzájemně doplňují a podporují. Pro více informací klikněte na náš E-shop.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..