Denní horoskop 9.9.2020

Napsala | 09.09.2020

Beran

Celý den řešíte nejrůznější nedorozumění, ke kterým v práci i v rodině došlo. To, že nakonec všechno dopadne dobře, je především vaší zásluhou.

Býk

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem je trochu zrádný. Šance, které vám dává, jsou sice skvělé, ale vy po nich musíte rychle sáhnout. Otálení se nevyplatí.

Blíženec

Úvahy o tom, že byste měli chodit někam na rehabilitaci, jsou vyloženě na místě. Když se dopoledne objednáte, můžete už odpoledne začít cvičit.

Rak

Předem si uvědomte, že se partner bez vaší podpory neobejde. Když mu dáte najevo, že stojíte na jeho straně, bude to prospěšné pro vás i pro váš vztah.

Lev

Partner vás překvapí svým praktickým myšlením. Zprvu se vám sice jeho nápad líbit nemusí, ale záhy pochopíte, že je to bez přehánění geniální.

Panna

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem vás obdaří velkorysostí. Obvykle oči před chybami jiných nezavíráte, ale dnes pochopíte, že to bude rozumnější.

Váhy

Než se rozhodnete, že v rámci rodiny někomu poradíte, dobře si to rozmyslete. Za úspěch vám nikdo nepoděkuje, ale kdyby se to nepovedlo, je o na vás.

štír

Luna v Blížencích vás nutí k přemýšlení o penězích. Konečně pochopíte, jak to dělat, abyste měli nejen příjmy a výdaje, ale abyste vytvořili i rezervy.

Střelec

S partnerem se domluvíte jedna radost. Můžete zkonstatovat, že jste se konečně dostali do stavu, kdy se nechcete pohádat, ale kdy se domluvíte.

Kozoroh

S trigonem mezi Sluncem a Jupiterem zvládnete rychle a dobře řešení všech majetkových záležitostí. Nesmíte však nikomu dovolit, aby vám do nich mluvil!

Vodnář

Velkorysost vašeho partnera vás překvapí. Navíc si uvědomíte, že to, co pro vás udělal, bylo automatické a on za to žádné velké díky nečekal…

Přečíst  Denní horoskop 9.8.2019

Ryby

Partnerovy nápady vám vyrazí dech. Je vidět, že vás dobře zná. Chápe, co potřebujete. Opravdu se snaží, abyste to dostali a taky si to i užili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..