Denní horoskop 9.9.2019

Napsala | 09.09.2019

Beran

Připravte se na náročný den se spoustou úkolů. Práce jako taková by vám nevadila, ale vědomí, že děláte něco, co k ničemu není, vás silně rozčiluje.

Býk

Ranní trigon mezi Merkurem a Plutem vás nabije energií na celý den. S nikým se zbytečně nemazlíte, ale pravdu si prosazujete všemi možným prostředky.

Blíženec

Všechno je na váš vkus až příliš jasné a předem dané. Přesto byste se neměli snažit situaci nějako ovlivňovat. Nepřineslo by vám to nic dobrého.

Rak

Nezdá se vám, že to s nároky, které sami na sebe máte, už docela přeháníte? Kdybyste trochu zmírnili tempo a začali si užívat, bude to daleko lepší.

Lev

Na svou životní lásku raději nevzpomínejte. Kdybyste k sobě byli upřímní, sami přiznáte, že s to s dotyčným člověkem zase taková idyla nebyla.

Panna

Připravte se na člověka, který si uzurpuje veškerou vaši pozornost. On tím sice dává najevo intenzitu svých citů, ale vám se to vůbec nelíbí.

Váhy

Hned ráno se pusťte do toho, do čeho se vám ani trochu nechce. Nebude to sice příjemné ani jednoduché, ale už během dopoledne to budete mít za sebou.

štír

Než vyhodíte nějaké papíry, dobře si to rozmyslete. Doma by vám to pravděpodobně prošlo, ale v práci by bylo nepříjemností víc, než je zdrávo.

Střelec

Všechno a všichni vás nutí, abyste pracovali soustředěně a s plným nasazením. Na to, zda takové tempo vůbec zvládnete, se však nikdo nezeptá.

Kozoroh

I když to ráno vypadá na neskutečné zmatky, nesmíte ztrácet dobrou náladu, ani propadat panice. Během dne se všechny vyřeší tak, abyste byli spokojení.

Vodnář

Smiřte se s tím, že většina věcí neprobíhá tak, jak by se vám líbilo. Naštěstí nejde o nic podstatného, ale o něco, co můžete klidně postrádat.

Přečíst  Denní horoskop 19.6.2019

Ryby

Všechno se děje tak, aby byl váš život co nejstabilnější a nejjistější. Vy tím však nejste ani trochu nadšení. Upřímně se bojíte, že to bude jen nuda.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..