Denní horoskop 9.8.2020

Napsala | 09.08.2020

Beran

Hlavně nikomu nic neslibujte! Zejména odpoledne k vám začne vznášet své požadavky spousta lidí. Musíte je odmítnout vlídně, ale taky dost důrazně.

Býk

Spontánní sympatie nebo antipatie, kterými reagujete na nové lidi, berte vážně. Vaše podvědomí vás tím upozorňuje na něco, co si mysl nepřipouští.

Blíženec

To, že přijdou neshody, se občas stává a vy z toho tragédii neděláte. Naštěstí umíte využít Lunu z Berana a hrozící hádky zarazit energicky a včas.

Rak

Než někam vyjedete vlakem nebo jinou hromadnou dopravou, pečlivě si zkontrolujte jízdní řády. Nezapomeňte, že je neděle, kdy bude všechno jezdit jinak.

Lev

Zkuste být velkorysí i v situaci, kdy je to opravdu obtížné. Když někdo nesplní své sliby, nevytýkejte mu to, ale raději se mu snažte odpustit.

Panna

Vaše nápady mohou narazit na to, co si myslí partner. Obvykle pro klid v rodině ustoupíte, ale tentokrát byste si měli své názory důsledně prosazovat!

Váhy

Pocit, že doma mluvíte, ale nikdo vás neposlouchá, je stále intenzivnější. Co kdybyste své snahy vzdali a rodinu nechali, ať si problémy řeší sama?

štír

Při Luně v Beranu přijde práce, s níž jste nepočítali. Moc se vám to nezamlouvá, ale to roli nehraje. Musíte se do ní pustit ještě dnes večer.3.8 – PondělíDen je velice příznivý. Navíc získáte informace, které vnesou jasno i do toho, co jste dosud nechápali. Konečně víte, na co vsadit a čemu se vyhnout.

Střelec

Pozor si dávejte zejména při sportu, který provozujete hodně často a v němž si věříte. Hrozí, že budete chtít zvládnout víc, než na co aktuálně máte.

Kozoroh

S partnerem se raději nehádejte. Zejména odpoledne vám mohou emoce přerůst přes hlavu tak, že si řeknete i to, co sami považujete za nerozumné.

Přečíst  Denní horoskop 11.8.2019

Vodnář

Kdybyste se necítili právě skvěle, vezměte to na vědomí a taky se podle toho zařiďte. Na to, že byste se měli za každou cenu přemáhat, raději zapomeňte.

Ryby

To, že jste unavení, si nevymýšlíte. Nutně potřebujete odpočinek. A každého, kdo vám vysvětluje, že jste jenom líní, pošlete bez obav do háje!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..