Denní horoskop 9.8.2019

Napsala | 09.08.2019

Beran

Nápad na krátký výlet do zahraničí je naprosto geniální. Vyrazte někam, kde jste ještě nebyli a vychutnejte si všechny radosti, co vám život nabízí.

Býk

Luna ve Střelci vás nutí do rizika tam, kde je takové jednání vyloženě nerozumné. Zkuste před každým rozhodnutím napočítat minimálně do desíti!

Blíženec

Luna ve vašem partnerském sektoru nemá aspekty, což je dobře. Všechno, co se ve vztahu děje, se odehrává tak, aby to vyhovovalo vám a vašim potřebám.

Rak

Na jedovaté otázky dávejte stejně jedovaté odpovědi. Jindy to sice neděláte, ale dnes musí okolí pochopit, že i váš smysl pro humor má své meze!

Lev

Své životní zkušenosti nikomu nevnucujte. Když se o to, abyste o nich popovídali, naopak necháte prosit, bude efekt vašich slov daleko důraznější.

Panna

Před odjezdem na dovolenou si v práci všechno důkladně zkontrolujte. Doma si ještě jednou ověřte, zda jste si opravdu sbalili léky, pasy a letenky.

Váhy

Láska přijde ve chvíli, kdy se vám to hodit opravdu nebude. Odmítat byste ji přesto neměli. Nepřipravujte se zbytečně o něco neopakovatelného!

štír

Přijdou peníze, které budou stejně tak milé, jako nečekané. Využijete je k zábavě a k letním radostem, nebo je rovnou přesunete do rodinných rezerv?

Střelec

Bez výčitek svědomí se věnujte tomu, co vás opravdu baví. Doby, kdy jste plnili přání a požadavky jiných, jsou naštěstí už hodně dávno za vámi.

Kozoroh

Svého miláčka si musíte hlídat. Nejde o to, že by vám chodil někam na zálety, ale o to, že by zejména při sportech riskoval daleko víc, než je zdrávo.

Vodnář

Kamarádi mají pocit, že byste měli být večer s nimi, partner se domnívá, že byste měli páteční večer věnovat jemu. Jaké bude vaše rozhodnutí?

Přečíst  Denní horoskop 4.6.2019

Ryby

Je potřeba, abyste rozumně hospodařili se svými silami. Můžete mít sice skvělé pojištění, ale záchranu horskou službou si přesto můžete odpustit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..