Denní horoskop 9.8.2018

Napsala | 09.08.2018

Beran

Sami pochopíte, že se musíte chovat rozumně. Vaše ohnivá povaha vás sice žene do konfliktu, ale vy musíte ovládnout jak své impulsy, tak své okolí.

Býk

Jsou záležitosti, v nichž byste se měli chovat obezřetně. To, co vám vaše okolí něco servíruje jako zaručenou informaci, ještě neznamená, že to tak je.

Blíženec

Hlavně nikomu nedovolte, aby vás obviňoval ze svých neúspěchů. Lidí, kteří mají tyto sklony, je ve vašem okolí dost. Vy je však musíte umět zarazit.

Rak

Chaos, který kolem vás vznikne, neřešte. S trochou zlomyslnosti ho pozorujte. Bez výčitek svědomí ho nechte řešit těm, kteří ho pomáhali rozpoutat.

Lev

Mezilidské vztahy jsou náročné. Zvláště na dovolené si dávejte pozor, abyste se zbytečně nehádali s lidmi, s nimiž budete v dalších dnech v kontaktu.

Panna

Dejte si pozor na drobná poranění. Může vám to sice připadat úzkostlivé, ale měli byste ji je hned ošetřit. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

Váhy

Konjunkce Slunce s Merkurem rozpovídá vaše kamarády. Není vyloučeno, že vám v návalu upřímnosti prozradí něco, co pro vás mělo být překvapení.

štír

Sebevědomí vám dodá setkání s člověkem, s nímž jste kdysi soupeřili. Zjišťujete, že jste na tom po všech stránkách lépe a jste na sebe pyšní.

Střelec

Slunce je v konjunkci s Merkurem, což zaručí, že se budete rozhodovat rychle a dobře. Navíc se můžete těšit na spoustu vynikajících nápadů!

Kozoroh

Sebevědomí vám vylepší setkání s vaším bývalým sokem. Se značnou dávkou sebevědomí zkonstatujete, že k vám byl zub času přece jenom laskavější.

Vodnář

Vy můžete mít sice své plány a nápady, ale miláček vám je bude rozmlouvat. Konjunkce Slunce s Merkurem se postará, aby se mu to taky podařilo.

Přečíst  Denní horoskop 26.4.2019

Ryby

Pokud chcete někoho sbalit, máte záviděníhodnou šanci. Připravte se však na vztah, který se bude rozvíjet bouřlivě a který vám moc klidu neposkytne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..