Denní horoskop 9.7.2019

Napsala | 09.07.2019

Beran

Dávejte si pozor na hádky! Zejména ty, které by se večer strhly, by ovlivňovala opozice mezi Sluncem a Saturnem, by byly vyloženě nebezpečné.

Býk

Ať se děje cokoli, bez komentáře to nenecháte. Doby, kdy jste se buď ostýchali nebo báli své názory projevit, jsou naštěstí už hodně dlouho pryč.

Blíženec

Do sporů, které se dnes kolem vás odehrávají, se nepleťte. Není to vlastně ani potřeba. Vás se v žádném směru netýkají a řešit je nemusíte.

Rak

Vztahy s autoritami jsou komplikované. Pokud si někdo myslí, že mu ustoupíte jen proto, že má v práci vyšší post, zjistí, že se zásadně zmýlil.

Lev

Nabídka, s níž přijdou vaši příbuzní, patří k těm opravdu dobrým. Sáhněte po ní dřív, než její kvalitu pochopí někdo, kdo by si ji nezasloužil.

Panna

Musíte brzdit lidi, kteří mají pocit, že se všechno musí vyřizovat křikem a tlakem. Ukažte jim, že jemný přístup je elegantnější a daleko účinnější!

Váhy

Opozice mezi Sluncem a Saturnem poznamená vašeho partnera. Nehodnoťte to, co udělal, ale dejte mu najevo, že budete teď i později stát na jeho straně.

štír

Konjunkce Merkura s Marsem vás totálně zbavuje opatrnosti. Dnes jste se schopní pohádat i se šéfem! Ten pak nakonec uzná, že máte ve všem pravdu.

Střelec

Když si chcete a potřebujete něco koupit, hledejte především informace z důvěryhodných zdrojů. Bude to daleko lepší, než kdybyste do toho šli naslepo.

Kozoroh

Jsou věci, o kterých byste v rámci dovolené mluvit neměli. Jakmile se začnete bavit o politice, můžete čekat průšvih spíše větší než přiměřený.

Vodnář

V práci se připravte na průšvih. Nemáte s ním sice vůbec nic společného, ale přesto se ho budete muset ujmout a vyřešit ho rychle a navíc i účinně.

Přečíst  Denní horoskop 1.9.2018

Ryby

Lapněte svou novou lásku a vyrazte s ní mezi kamarády. Bude to zajímavý zážitek. Občas budete mít pocit, že kamarádi jsou jí nadšení víc, než vy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..