Denní horoskop 9.6.2019

Napsala | 09.06.2019

Beran

Venuše, která vstupuje do Blíženců, vám zásadně usnadní život. Vytvoří atmosféru, kde se budete lehce seznamovat a ještě lehčeji se zamilujete.

Býk

Hned ráno si slibte, že se od nikoho nenecháte vyprovokovat ani ke křiku, ani k hněvu. Počítejte však s tím, že se o to bude spousta lidí pokoušet.

Blíženec

Vliv Venuše, která ráno vstupuje do vašeho znamení, se projeví téměř okamžitě. První pozvání na rande přijde už dopoledne a bude opravdu stát za to.

Rak

Venuše, která se ráno dostává do Blíženců, vám dává šanci na vzrušující románek. Jindy byste si možná i dali říct, ale dnes se vám do rizika nechce.

Lev

Klidně si přiznejte, že je vám nejlépe doma, o samotě a s knížkou. Ve vašem případě to sice není tak obvyklé, ale o to více si to vychutnáte a užijete.

Panna

Vstup Venuše do Blíženců vám nadělá v životě zmatky. S partnerem jste sice docela spokojení, ale přesto byste to moc rádi vyzkoušeli i s někým druhým.

Váhy

Vstup Luny do Blíženců přivítáte s nadšením. Doma se uvolní atmosféra a vy konečně přestanete v partnerových slovech hledat skrytý jedovatý smysl.

štír

Luna v Panně vám ani trochu nevadí. Musíte si sice dávat pozor na každý detail, ale to vám právě vyhovuje. Víte, že alespoň neuděláte zbytečné chyby.

Střelec

Venuše vstupuje do vašeho partnerského sektoru a vy jste jako v ráji. S miláčkem nemusíte ani mluvit. O všem se dokážete dohodnout mlčky a beze slov.

Kozoroh

Okolnosti jsou vyloženě náchylné malému erotickému dobrodružství. Nakonec nabídkám odoláte, ale jenom vy víte, kolik sil a přemáhání vás to stálo.

Vodnář

Vstup Venuše do vašeho sektoru lásky přinese příjemné změny. Pod vlivem její energie se dokážete domluvit jak s partnerem, tak s lidmi ze svého okolí.

Přečíst  Denní horoskop 25.6.2019

Ryby

Vstup Luny do Blíženců vás dost rozhodí. Miláček si z vás dělá legrácky způsobem, která je podle vás na samé hranici tolerance a vám se vůbec nelíbí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..