Denní horoskop 9.5.2019

Napsala | 09.05.2019

Beran

To, že přijdete do práce později, není sice milé, ale není to žádná tragédie. Když o tom nebudete mluvit, je šance, že si toho ostatní ani nevšimnou.

Býk

Když se vám něco nedaří, opravdu to nemusí být ničí vina. Berte to jako životní lekci, díky které se máte naučit něco, co jste dosud nezvládli.

Blíženec

Když se vás miláček rozhodne potěšit, měli byste hodnotit především snahu. To, že se mu to nepodaří tak, jak jste chtěli, raději nekomentujte.

Rak

Jsou věci, které byste odkládat neměli. Když s vámi chce v práci mluvit váš nadřízený, jděte za ním hned ráno. Ušetříte si spoustu zbytečných nervů.

Lev

Návrat do práce v podstatě uvítáte. Včera jste si dali na zahradě do těla tak, že vás všechno bolí. Do zaměstnání si tak jdete zaslouženě odpočinout.

Panna

To, že se vám někdo líbí, nic neznamená. Pokud jde o zadaného člověka, měli byste mít rozum a dobrovolně se rozhodnout, že od něj dáte ruce pryč.

Váhy

Večer seďte raději doma. Při kvadratuře mezi Venuší a Plutem byste se venku mohli seznámit s někým, kdo by váš uspořádaný život převrátil naruby.

štír

Dopoledne je velice inspirativní. Díky sextilu mezi Sluncem a Neptunem skvěle odhadnete situaci. Následně z ní pro sebe získáte nejvíc, co se dá.

Střelec

Za svoje názory se nestyďte. Když je budete dávat dostatečně přesvědčivě najevo, začnou stejně přemýšlet i další lidé z vašeho okolí. Neváhejte!

Kozoroh

O tom, co se vám zdálo, nemusíte ani moc přemýšlet. Poselství snu je jasné a dělá vám radost. Máte jasný důkaz, že jste si svou cestu vybrali správně.

Vodnář

Všechny návrhy, s nimiž v práci přijdete, jsou konstruktivní. Navíc je dovedete podat tak, že s nimi bude souhlasit i váš jinak komplikovaný šéf.

Přečíst  Denní horoskop 24.8.2019

Ryby

Sextil mezi Sluncem a Neptunem je příznivý pro všechny zásadní životní změny. Seberte odvahu a udělejte první krok. Pak už půjde všechno samo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..